Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Velem van a baj? Miért nem...

Velem van a baj? Miért nem szeretek eljárni sehová?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a társaságot, tényleg, de este már nem igazán vagyok kapható a dolgokra. Nappal szívesen, akárhová, akármikor. Inkább a sima, baráti találkozókat szeretem: bbeülni moziba, fagyizni, vagy néha a Mekibe. Szeretek sétálni a városban, üzleteket bújni a barátnőkkel. De ha arra gondolok, hogy én most menjek fesztiválra, koncertre, bulizni, nem akarok. Valahogy olyan hülye érzésem van, nem az én világom. 1 koncerten voltam eddig, mert a városba jött a kedvenc énekesnőm, és tudtam, hogy úgysem fogok megnézni élőben, ha most nem megyek el. És ennyi.


De miért vagyok ilyen ? Úgy értem, hogy a többiek minden szívbaj nélkül elmennek bulizni, jól érzik magukat meg minden. Én itthon ülök és nekem jó. Ellötyögök itt magamnak, de nem értem, hogy miért nem vágyom a bulizásra. Baj van velem ? Mondjuk attól is félek, hogy ugye most nem élem ki magam úgymondt, és majd 2 gyerekes családanyaként kattan be, hogy milyen hülye voltam, hogy nem "éltem"? amíg lehet...

16/l


2011. júl. 31. 20:57
1 2
 1/12 Snapette ***** válasza:
58%
Nincs semmi baj veled, nem mindenki szeret bulizni járni. Az egyáltalán nem gond, hogy jól elvagy magaddal, érettségre utal, hogy nem unatkozol csak azért, mert egyedül vagy. Lehet, hogy nem kívánod azt a társaságot, azt a hangulatot, lehet, hogy nem volt igazán jó élményed ilyen téren. Ne aggódj, még csak tizenhat vagy, bőven van időd, hacsak nem akarsz húszévesen kétgyermekes családanya lenni. Még van suli bőven, főiskola, egyetem, még bejöhetnek a bulik is, ha vonzó lesz a társaság.
2011. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanez van velem is. :)
2011. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sorstárs! :D 15/L
2011. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez van:D nem ért senki a környezetemből..úgy vagyunk szinte,hogy anya küld!xD de én csak csavarogni vagyok hajlandó menni(mozi,strand,Meki):D

15/L:D

2011. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nincs Veled a világon semmi baj! Inkább ilyen legyél, minthogy csak a bulikon, a piáláson és a szexen járjon az eszed!
2011. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó !

Nem kéne általánosítani, nem gondolod ?


A többieknek köszi a választ !

2011. aug. 1. 12:27
 7/12 :) :) :) ***** válasza:
100%
Kérdező és 00:30 velem is ez van :D
2011. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Semmi gond nincsen: )

Én sem érzem úgy hogy kellene járnom bulizni vagy bármi:)

Néha viszont max. egy hónapban egyszer elmegyek bulizni de azt sem mindig.

Én is többre értékelek olykor egy éjszaka alatt tartó barátnői beszélgetést mint egy nagy bulizást.

Nem vagy egyedül : ) 16/L/

2011. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tizenévesen én is erőltettem , hogy nagy ritkán eljárogassak. Most 37 éves vagyok, igaz, csak 1 gyerekem van, de nem érzem hiányát, nem érzem azt, hogy nem éltem ki magam. Ha neked másféle szórakozás tetszik, attól még SZÓRAKOZOL! Egyébként 2 gyerek mellett is elmehetsz, bár lehet, hogy akkor sem lesz rá igényed. Nincs veled baj!
2011. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne menj semmilyen fesztiválra soha! ( Sziget, Heinekken Balaton Sound, Hegyalja és társaik... ) Az ott lévők 80%-a alkohol hatása alatt van, és könnyen beleléphetsz te is ebbe a százalékértékbe, és lehet, hogy a fesztiváltól számított 9 hónap múlva leszel 2 gyerekes nem családanya, csak anya, az apa kilétét pedig Te sem tudnád. Néha egy-egy buliba érdemes elmenni, de a tanácsom, hogy NE IGYÁL SOK ALKOHOLT!
2011. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!