Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki az szerintetek, ha...

Ciki az szerintetek, ha szeretek színházba járni? Hol találhatnék velem hasonló érdeklődésű embereket?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim elsős koromtól cikiznek miatta.
2010. szept. 18. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ciki. Felesleges is magyarázkodni, miért nem.
2010. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki,én is szoktam járni anyukámmal színházba,de mindenki tudja és nem cikiznek érte..meg alapból kiállok mindig magam melett,szóval semmivel nem cikiznek,de nem is érdekelne.

Ne hagyd magad!

Egyébként én színházba már sok lányt/fiút megismertem és tartom velük a kapcsolatot esetleg találkozzunk,sőt a legjobb barátnőmet is színházban ismertem meg mikor elsős voltam ő meg másodikos és ma már szobatársak vagyunk (kolesz) és nagyon jó barátnők.


TE MILYEN SZÍNHÁZBA SZOKTÁL járni??Melyikbe?Hol?

2010. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak véleményekre vagyok kíváncsi,egyszerűen idegesít,ha hátammögött lenéznek,mert színészek képeit.vagy a magyar vízilabdaválogatott képeti teszem fel egy közösségi oldalon az adatlapomra,vagy azért mert színházba szeretek járni
2010. szept. 18. 14:03
 4/19 A kérdező kommentje:
én Vígbe,Madáchba járok,írtam Neked privit,ha gondolod,msn-en írhatunk
2010. szept. 18. 14:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, miért lenne az?
2010. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

jézusom! emiatt cikiznek? pffff........

hát elég gázos osztálytársaid vannak. mi rengeteget buliztunk gimibe, cigiztünk is, meg minden, de a szórakozásba pl. az is beletartozott, hogy rendszeresen belógtunk a szünetekben a zeneakadémiára vagy a színházakba, mikor nem volt pénzünk színházjegyre (szünetben már nem ellenőrzi senki :)) Szóval a heti 1 alkalom színház vagy zeneakadémia biztos meg volt.

És ez halál menő volt, igaz már 28 vagyok.

Ne törődj az osztálytársaiddal, jó nagy "tupákok" lehetnek!

2010. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát ma már ciki normálisnak lenni, ez a durva, én is szerettem színházba járni, persze nem voltam mindenevő, de szívesebben mentem színházba,mint moziba. Volt olyan barátom aki színházba vitt és volt akit én vittem ajándékba színházba......a mai darabok nagyon látványosak és egyáltalán nem elmélkedős szürkeruhás emberek játszanak bennük. Hogy hol találsz ilyen érdeklődésű embereket?.....nem tudom, de vannak hidd el!!!
2010. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az operettbe járok :p
2010. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is imádok színházba járni, csak az a baj, hogy nincs mindig rá pénzünk, és nagyon keveset járunk, de mondjuk most megyek az osztállyal megnézni a Fösvényt. :)Az volt a kötelező olvasmány:)

13/L

Te hány éves vagy kérdező?

2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
20 leszek,osztálytársaimnál abban merül ki a szórakozás,hogy elmennek hetente bulizni,és leisszák magukat a fekete földig
2010. szept. 18. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!