Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beszéljek vele vagy várjak...

Beszéljek vele vagy várjak még? Már nem tudom, hogy mit kéne tennem

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal,aki idén ment el a suliból(a tanárokkal megromlott a viszonya,már többször úgy volt,hogy kirúgják,de mivel a szülei befolyásosak,ezért mindig maradt) nagyon jóban lettem most a nyár alatt.

Már az osztálykiránduláson is elvoltunk egymással,folyton hülyéskedtünk meg egy ágyban aludtunk,mert én attól féltem,hogy valaki bemászik az ablakon és megfolyt xD.

De akkor még volt barátnője...Azóta már szakítottak,de mivel nagyon helyes és eléggé benne van a város "krémjében" nem szokott sokáig egyedül lenni.

Msn-en kezdtünk el tök sokat beszélgetni,néha órákat is szinte a semmiről,azután már sms-eztünk meg találkoztunk.

Szinte az egész nyarat együtt töltöttük és én teljesen bele zúgtam.Folyton flörtöl velem Ő is,meg van sértődve,ha más sráccal is merek beszélni 2 szót és folyton ajándékokkal bombáz.De sosem mondja,hogy mit érez...Lehet,hogy csak barát vagyok neki :S

Tegnap ott aludtam náluk,mert a szülei elmentek vmi szigetre nyaralni és Ő egyedül van a házukba.Ott aludtam és annyira jó volt...Tényleg csak aludtunk,tévéztünk meg beszélgettünk.Én olyan boldog voltam...Na jó,kb. 10 percet se mertem aludni,mert attól féltem,hogy kócos lesz a hajam vagy horkolni fogok vagy beszélek álmomba.De akkor is olyan jó volt.

Ma medencés partyja volt és elég sokan voltunk,Ő viszont végig ott volt velem,folyton a be akarta kenni a hátamat naptejjel...

Most éppen arra próbál rábeszélni,hogy menjek át az utolsó évre én is abba a suliba,amelyikbe Ő.Tény,hogy az a város egyik legjobb iskolája,meg hogy az osztály tök uncsi lesz nélküle(viszont az az osztály,ahová Ő megy nagyon bulis,csak olyanok járnak oda,akiket mindenki ismer,szóval ott sosem unalmas az élet),de nem hiszem,hogy engem oda átvennének.Jól tanulok(4.7 az átlagom),de oda szinte csak zseniket vesznek fel és olyanokat,akiknek a szüleinek vannak "kapcsolatai" a vezetőséggel...A srác azt mondja,hogy elintézi,hogy felvegyenek ugyanabba az osztályba,nekem csak a szüleimet kéne rábeszélnem.

De mi lesz akkor,ha nem fog bejönni az a suli?!

És én szeretem,tényleg,de Ő ezt nem is sejti....Többektől hallottam már,hogy én is tetszem neki,de nekem ezt még sosem mondta el.

Már többször rákérdezett arra,hogy tetszik-e valaki,de mindig azt mondom neki,hogy nem.

Folyton arról beszél,hogy milyen jó lesz,hogy még egyetemre is együtt fogunk majd menni(mind a ketten a jogira szeretnénk járni majd),de én folyton attól félek,hogy véletlen megtudja,hogy szeretem és akkor már a barátságunknak is vége lenne...:S


Légyszi segítsetek,mert én ezt már nem bírom.:S


Köszönöm


13L


2011. aug. 3. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy tetszel neki.

És szerintem ne menj át a másik suliba, mert ha jóba vagytok meg minden, akkor úgyis fogtok találkozgatni. Gondolom én...

2011. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán összejöhetnétek. Kb egy szavadba kerülne.
2011. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Biztos?

De mi van akkor,ha mégsem?

Akkor meg tök ciki lesz utána...:S

2011. aug. 4. 01:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maradj szépen a saját iskoládban. Mivel indokolnád a szüleidnek, hogy máshová szeretnél menni? Azzal, hogy 13 évesen a srác, aki tetszik neked, oda jár, nem hiszem, hogy jó indok lenne. Ha ez a barátság-szerelem tartós, akkor megmarad akkor is, ha másik suliba jártok. 13 évesen téged engednek egy fiúnál aludni?

Az egyetem még nagyon messze van. Esetleg a közös középiskolán gondolkozzatok el.

2011. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az indok az lenne,hogy az sokkal jobb iskola,aki oda járt,felvették egy jobb középsuliba és később egyetemre.

Anyának meg azt mondtam,hogy apánál alszom.Végül is úgy volt,hogy tényleg ott alszom,csak apa mondta,hogy most ne menjek,mert festés volt náluk.Anyáékhoz meg vendégek mentek,nem akartam őket zavarni azzal,hogy én haza megyek...És semmi nem történt,tényleg.

2011. aug. 4. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:
biztos tetszel neki, de suli után nem tudtok találkozni??
2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hááát...nem annyira,mert én minden hétfőn zenesuliba megyek (rögtön iskola után),azután haza,otthon eszek és megyek táncra.Kedden 3-ig legalább bent vagyok a suliba,utána tenisz.Szerdánként csak tánc van,de általában ilyenkor tanulom meg azokat,amiket feladnak különórákon.Csütörtökön zeneiskola és külön angol.Pénteken külön matek,tenisz és esténként néha elmegyek a barátnőimmel futni.

És jövőre még jönnek majd a felvételi előkészítők+ anya szeretné,ha elkezdeném tanulni a franciát is...

A srácnak könnyebb,mert Ő csak teniszre,olaszra és zenesuliba jár,mert hamarosan meglesz a középfokú angol nyelvvizsgája és így azt nem kell tanulnia -.-

Én is abba szeretnék hagyni pár dolgot és hogyha átmennék a másik suliba,akkor abba hagyhatnám,mert a külön matekra csak azért járok,mert a suliba kb. egy tanév alatt a könyv felééig jutunk,olyan lassan haladunk(pedig emelt csoport...).

Meg talán egy picit attól is félek,hogy össze jönne valami csajjal,mert van pár ribi abba az osztályba,ahová megy...

Ma is együtt ebédeltünk és megint elkezdte mondani,hogy milyen jó lenne,ha osztálytársak lehetnénk...

2011. aug. 4. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj át. különben is egy hónappal sulikezdés előtt még felvesznek?
2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki és kiderült,hogy Ő is szeret :D

Annyira,de annyira boldog vagyok...Csak most már én is nagyon át akarok menni a másik suliba :S

Majd holnap megpróbálom rábeszélni anyáékat,hogy nekik csak bele kéne egyezniük meg hogy az milyen jó suli,oda csak zsenik járnak(tehát előadom majd,hogyha maradok a jelenlegi sulimba,akkor nem fognak felvenni az egyetemre stb...).

De a barátom anyukája azt mondta,hogy majd beszélnek az igazgatósággal és szerinte nem lesz semmi gond.

2011. aug. 5. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fiúhoz! :)

De attól még ne menj át másik suliba! Mi lesz, ha pl szakítatok?

2011. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!