Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mikortol jo vagy...

Szerintetek mikortol jo vagy normalis egty lanynak melltartot vagy toppot hordania? En most 12 vagyok es egyenlore csak toppot hordok. Letszives ertelmes valaszokat!

Figyelt kérdés
Mikortol normalis, szukseges ?
2011. aug. 5. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
normális nos az mindenkinél változó szükséges pedig mikor már van hozzá melle.
2011. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ez igy igaz de pl. van osztalytarsam akinek meg nemkene (szerintem) es megis hord es nagyon furan nez ki benne. Amugy koszi a valaszt :)
2011. aug. 5. 13:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

amikor van már valamekkora melled, mondjuk egy 70-75/ A-s, annál kissebbnél szerintem még nem muszály.

Meg amikor zavar, hogy átlátszik vagy "ugrál".

Én 13-14 éves koromban topot hordam, aztán középsuliban már melltartót illetve 8. osztály végén is már, de ez változó, kinek mekkora van.

VAn aki a "szunyogcsípésére" is melltertót hord, hát, az nagyzolni akarhat, sürgetni akarja a dolgokat, de nem feltétlen kell utánozni.

Még valami: Felnőttek is , ha futni mennek, vagy sportolnak, a top általában kényelmesebb mint a melltartó.

2011. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Amikor már akkora a melle, hogy van mit tartani. Nem kortól függ, hiszen van olyan nő, akinek soha nem kell melltartó.
2011. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális attól kezdve, hogy jó rád egyáltalán egy melltartó. A 2-nak üzenem, hogy a szám az nem a mellet, hanem a mell alatti részt jelenti. Nekem pl. 65/A-s a melltartóm, és ugyanakkora a mellem, mint egy 75/A-snak. Egyébként én nem szeretek melltartót hordani, csak kell küzdősportra, meg olyan fölsőkhöz, amik átütnek, mert nekem a top is átüt. :s
2011. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem kellett már 11 évesen is, akkor hordtam 80/C-set :/
2011. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

80C-set 11 évesen????


Én 13 évesen kedztem el hordani, akkor éreztem úgy, hogy mostmár szükségem van rá. Ennyi :)

2011. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Es mit mondtal anyukadnak ? Pl.: "anya nekem mar kell" ?
2011. aug. 6. 17:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám mondta 13 évesen,mielőtt 7.osztályba mentem volna nyáron,hogy bemegyünk a boltba venni neked pár topot venni,még nem melltartót hanem tudod olyan topot,jó? :D

aztán következő nyáron kezdtem el melltartót hordani


15/L

2011. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól gyártanak rávalót. Ha túl kicsi a melle, hogy egy Tezenis darab jó legyen rá (azok nagyon kicsinél kezdik), akkor nem kell neki. Nálam ez komoly gond volt, anya az a hippi nemzedék, aki akkor se vesz melltartót, ha beledöglik, méghozzá elvi okokból - nem értette, hogy minek az nekem. Aztán mondtam, hogy már nem divat lógatni az ember mellét a világba, és hogy kellemetlenül érzem magam, és sokkal deszkább lányoknak is van melltartójuk, és akkor megadta magát, de a mai napig nem támogatja a vásárlását - soha nem hordott, csak alkalmanként, és irtó kényelmetlennek találja, nem hiszi el, hogy nekem nem lesz tőle légszomjam :-)
2011. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!