Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mikortol jo vagy...

Szerintetek mikortol jo vagy normalis egty lanynak melltartot vagy toppot hordania? En most 12 vagyok es egyenlore csak toppot hordok. Letszives ertelmes valaszokat!

Figyelt kérdés
Mikortol normalis, szukseges ?
2011. aug. 5. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én tizenhárom évesen kezdtem hordani - ezt már írtam korábban - és még a toppal sem volt sok bajom, de táncoltam, és az a fellépőruhával elég furcsán nézett volna ki :) Szóval kaptam egy melltartót, amit először csak felváltva hordtam a toppal, aztán lett sorban egyre több, és a toppokat azóta már csak alváshoz hordom:)

15/L

2011. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
bocsi a késö váaszért ,én most vagyok 12 és csak toppot hordok maar van egy kicsi mellem nagyon néha hordok olyan merevítő nélküli melltartot is mert örököltem egyet az unakatesomntol ...én hatodikas vagyok és nemreg vettem magamnak egy szuper polot és nekem olan normális volt benne a mellem de mikor megláttam hogy egy ötödikesnek is pont olyanja van és rendes felnőtt melltarto volt rajta pedig 2 fejjel alacsonyabb nálam olyan vicces volt :DDD de az a 11 éves lány még elég kislányos volt és nagyon furi volt hogy akkora melltarto van rajta :DD
2012. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jajj neked is köszönöm a választ! :) Nem hittem hogy ide még írnak nekem. Priviben beszélhetünk erről ? :)
2012. máj. 30. 16:28
 14/17 anonim válasza:
ja az szuper lenne
2012. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ hogy az adott lánynak mekkora a melle.
2015. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én most végeztem a hatodik osztállyal, szóval hetedikbe megyek, és a nyáron veszünk anyummal. Az egyik barátnőmnek csak "szúnyogcsípései" vannak, de van egy "örökölt" melltartója amit hord is és nagyon vicces benne.


Igazából te már kb 18 is vagy úgyhogy nem értem miért írtam választ...

2017. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen, már egyáltalán nem fontos számomra ez a kérdés, viszont másoknak, akik ebben a témában keresgélnek segíthetnek az itteni válaszok
2017. aug. 17. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!