Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat arra, hogy megengedje a körömfestést?

Figyelt kérdés
12/L anyám teljsen hajthatatlan :S
2011. aug. 7. 19:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
9%
Csodálod? Kicsi vagy még hozzá, még akkor is ha nyári szünet van. Ha annyira akarod, átlátszóval kend be, az nem észrevehető. Gondolom anyud is attól tart, hogy legközelebb a szemedet meg a hajadat akarod festetni 12 évesen. Ráérsz még bőven.
2011. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
11%
Hová jutunk? Örülök, hogy vannak még normális szülők...remélem, kitart a véleménye mellett.
2011. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

soha nem értettem miért nem engedik :(


14/L

2011. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
azt hogy hajat moss, azt azért megengedi ugye?
2011. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%

mondd, hogy csak kipróbálod, csak szünetben vagy hétvégén és lemosod, iskolába nem kened ki. És igen, max. vmi körömerősítővel kend ki.

Én óvodás kislányokat is láttam más lakkos körömmel, na AZ túlzás.

2011. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

Én soha nem értettem, miért olyan nagy baj ha valaki festi a körmét?? :O Nekem mindig ki van festve és tök jó egyedi mintákat szoktam rá festeni fogpiszkálóval. ^.^ :]

15/L

2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

talán egy szép rózsaszín árnyalatot megenged. ami gyöngyházfényű, olyan áttetsző.

ígérd meg neki, hogy extrém színeket nem viselsz, és túl erőseket sem, mint piros, bordó.

csak rózsaszínt.

pedig pont kislányoknak vannak olyan aranyos matricák körömre, kamillavirág stb. ezek pont, hogy egy nagyobb lányon, felnőttön mutatnak bénán.

én engedném a lányomnak, hogy fesse a körmét.

igaz, én külföldön élek, itt természetes, hogy már 7-8 évesen NÉHA viselnek körömlakkot a kiscsajok.

2011. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
En atlatszoval szoktak kikenni meg anyanak en csinalok ( ha sikerul) francia manikuert.^^ Amugy meg sztem nincs vele semmi baj, nemertem miert irjak masok hogy tulzas meg ilyen hulyesegek...
2011. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok: 12/L
2011. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
fesd ki kérdezés nélkül
2011. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!