Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves vagyok és ott szeretné...

16 éves vagyok és ott szeretnék aludni a barátomnál. Már lassan 3hónapja vagyunk együtt! Mit mondjak anyunak, hogy megengedje? Valami jó ötlet kéne amivel meggyőzöm.

Figyelt kérdés
köszönöm annak aki segít:)
2010. szept. 12. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mond hogy mentek moziba..ÉS este lesz a film..És utána már nem tudsz haza menni.. vagy az veszélyes.. és hogy esetleg nem-e aludhatnál ott.. :)
2010. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mondod h barátnődéknél alszol, de viszont bnődnek meg falaznia kell neked! :D Egyszerű, filmes sztori. :)
2010. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az igazat. Úgyis le fogsz bukni, utána meg nézheted, mekkorát csalódott benned az anyukád. Egyébként 3 hónap nagyon nem sok idő, ahhoz, hogy ott aludj egy fiúnál. Pláne nem 16 évesen.
2010. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem két barátnőm is van, 2 éve vannak együtt a barátaikkal és nem engedik meg a lányok szülei, hogy a fiú ott aludjon náluk és fordítva!


Szerintem még nem kéne ott aludnod! :)


De ha mégis, akkor mondd meg nekik az igazat, hogy a barátodnál szeretnél aludni, stb... de anyukád szerintem féltésből nem fog elengedni!


18L

2010. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
anyu...bizsereg a nunim...a fiúmnál alhatok hogy ő megoldja et a problémét? lécci lécci...kitakarítom az egész házat cserébe
2010. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
a barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt, de ha nálunk van, az apukám még mindig nem engedi meg, hogy együtt aludjunk :D szóval ne rinyálj hogy lassan 3 hónapja vagytok együtt és kell vmi ötlet. én anyukád helyébe amúgysem engedném meg. tudod hány 16 éves csajt láttam már, akik szintén pár hónapja vannak együtt a pasijukkal, és most meg tologatják a babakocsit? szóval még bőven ráérsz ottaludni nála. 17/L
2010. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogja megengedni, tálalástól függetlenül. Legalábbis elég valószínű. Szóval vagy átvered (hazudni tudni kell bárkinek bármikor felnőttként, szóval valahol el kell kezdeni) vagy vársz. Én az utóbbit javaslom. 3 hónap nem annyira sok idő. Elhiszem, hogy tombolnak a hormonok és türelmetlen vagy, de nem egy, nem két kapcsolatot láttam széthullani pár hónap után. Egyébként sem lóverseny, hogy sietni kéne.


Ha mégis hajthatatlan vagy, akkor először is kell egy "bűntárs", aki falaz, hogy nála vagy. Csak olyan jöhet szóba, akiben 100%-ig megbízol, aki hitelesen tud hazudni anyudnak, ha hívná (érdemes előre felkészülni mit mond, a kapásból ellőtt hazugságok a legritkább esetben sikerülnek hitelesre). Fontos, hogy anyukád is bízzon benne, nehogy eljöjjön ellenőrizni. Érdemes lenn így is várni, csinálni pár olyan alkalmat, hogy tényleg a barátnődnél alszol, hogy otthon megszokott legyen, ne keltsen feltűnést. Mindenképp legyen valami elérhetőség, amin a barátnőd nyugodtan tud hívni, ha esetleg gond adódik (anyukád kijelenti neki, hogy érted jön pl.). Egyébként is érdemes ilyen szempontból nem túl messze menni a barátnőtől, hogy időben visszaérhess, ha gáz van. Ne maradj túl sokáig el, ne legyen gyanús. Ne mutatkozz rögtön reggel a barátoddal. Találjatok ki a barátnővel egy egységes sztorit, hogy mit csináltatok este/éjjel, mikor feküdtetek le, stb. Ha egymásnak ellentmondotok véletlen, akkor buktad. Ennek a módszernek a gyenge pontja az, hogy feltehetőleg a barátnőd sem egyedül él, hanem szülőkkel. Ők jó eséllyel nem fognak asszisztálni ehhez a csaláshoz, tehát ez csak akkor működik, ha ők nincsenek otthon esetleg, vagy garantáltan nem figyelnek rátok. Ha anyukád úgy enged még így is csak el, hogy ő visz, ő hoz, az sem baj. Megérkezel, maradsz egy fél órát, aztán a barátoddal elmész. Anyud érkezése előtt meg visszaérsz. Jóval előtte, ne legyen gáz, ha aggódik és előbb jön.


Hosszú és bonyolult, amit írtam? Az. És a kivitelezésbe kismillió hiba csúszhat, ha mindent tökéletesen csináltok, még akkor is van esélyetek lebukni. Az katasztrofális volna: anyukád nem bízna benned, a fiútól is megpróbálna eltiltani jó eséllyel, a kijárástól pedig biztosan szinte. Azt te tudod, hogy megéri-e a rizikót. Én inkább várnék, de a te döntésed. Ha viszont a trükközés mellett döntesz, akkor a legfontosabb alapszabály: anyud nem hülye. Nem érdemes átgondolás nélkül, előkészítés nélkül belevágni, mert tuti bukta a dolog.

2010. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
már vki leírta a lényeget:Danyu nagyon szeretném hogy a fiúm belémtolja a kolbászát!
2010. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hisztis válasza:
88%

Egy veled egykorú barátnőm praktikusan megoldotta a problémát.Szerelmes volt (nem 3 hónapja voltak együtt,hanem fél éve!) és megkérte az apukáját (természetesen a sráccal kézenfogva),hogy mégiscsak másfél óra az út a fiúhoz,hadd maradjon estére ott,úgy,hogy nem a sráccal alszik egy szobában,hanem a srác anyukájával.És így lett.


Illetve részben,mert mégis a srác mellett aludt,hiába volt a fiú idősebb,az alváson és nevetgélésen kívül semmi nem történt,mert a csajszi azért akart ott aludni,mert szerelmes volt.És PONT.


Ha baszni akarsz,hívd át a csávót,amíg anyukád melózik.

Ha nem,akkor alhattok együtt a fiúddal délután a kanapén az Így neveld a sárkányod közbe...

2010. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!