Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen korai még járni...

14 évesen korai még járni valakivel? 14/L Mikor volt először kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Félek,hogy anyukám el tilt ,hogy összejövök valakivel.Még nem jártam senkivel szóval izgulok is kicsit első csók stb :) nektek milyen volt?

Ja és nem állok készen elveszíteni a szüzességem van eszem és szánalmasak ezek a mai fiatal lányok akik ezt csinálják.A srác is teljesen normális.nem járok bulizni nem iszok nem cigizek semmi.de mégis félek ha anya nem engedi.:S

anyukák válaszára is kíváncsi vagyok:)


2011. aug. 9. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen volt az első... kb 2 hétig tartott :D aztán rá 1-2 hónapra folytatódott akkor kemény 2 hónapig :D aztán otthagyott (hála) és azóta sincs senkim :( :)


18f

2011. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és bocs :D na akkor is volt az első csókom vagyis valami csók féleség :D.... nagyon rossz volt :S azután csak szájrapuszi volt :) és még igen .. szűz vagyok.. ez van :D valahogy nem döglenek utánam a csajok. itthon nem nagyon tudtak róla mert nem beszéltem róla. első voltam.
2011. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt barátom, nem is csókolóztam! :)

Ha tényleg szeretitek egymást és nem csak érdekkapcsolat lenne, akkor szerintem nem korai. Főleg, ha nem a szexen jár az eszetek!

16/L

2011. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
nem korai, régen is és most is 13-16 éves korban volt az első.
2011. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

9 évesen. Kézenfogásig eljutottunk, 2 hónap volt. 10 évesen szájrapuszi, 4 hónap. Aztán 11-13 éves koromig egy pasi, de csak néha 1-2 hónapokra, nem is volt soha semmi. Kézenfogás.

14 és fél voltam mikor összejöttem az első komoly kapcsolatommal, vele vagyok azóta is.

Szerintem nem korai.

16Ł

2011. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
13 éves vagyok msot és van egy elég komoly kapcsolatom. Előtte olyan 11-12 éves koromba egyébként voltak fiuk, de az első csók az 13 : D
2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Én 13 éves voltam.. pár hónap híján 14.. amikor az első kapcsolatom volt..

Vele megvolt az első csók.. Két és fél hónapig tartott..

És azóta van egy másfél éves kapcsolatom..: )

2011. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem 14 évesen volt az első kapcsolatom, akkor volt az első csók is..nem tartott sokáig olyan 3-4 hét kb.

szerintem megengedi anyukád:) ha beszélsz vele erről meg ahogy írtad a srác is normális, biztos megengedi..

mikor nekem volt az első én is féltem h mit fog szólni hozzá..az elején kicsit habozott h elengedjen-e vagy ne..de csak elengedett:)

2011. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fannni17 válasza:
49%
Hát én csak 9 éves vok és még nem volt első csók stb hannem a tesómnak volt osztálytársa 13 éves kora óta jár egy 17-18 körül pasival és már meg volt az első csók neki aztán meg engedte az anya hogy járjanak igyhát aludnak együt néha néha szerintem van jogod a boldogságra. :)
2011. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

13évesen volt az első párkapcsolatom,de nem tartott sokáig...Az első csók a tizenharmadik szülinapom előtt két héttel volt :)Anyuék nem tudták.

14L

2011. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!