Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Járok valakivel hogyan szakíts...

Járok valakivel hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívem ez így nem megy tovább szakítanom kell veled mert nekem így(valamilyen indok)nem megy.Kész
2011. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,nagyon sajnálom,de nekem ez nem megy,mert ... (ezt mi nem tudhatjuk).Szeretném,ha továbbra is barátok maradnánk.

De ezt nem tudom leírni,mert azt sem fogalmaztad meg,hogy miért akarsz vele szakítani.Nagyon sok indok lehet..

2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók szépen leírták.

Szerintem olyan helyen szakíts vele ahol emberek vannak a közeletekben, hogy ne tudjon ordibálni és/vagy megütni.

Tapasztalat...

2011. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj azt akarom mondani hogy ez így nem megy!

azért nem megy mert XY.

sajnálom de kész vége.

de remélem barátok még lehetünk.

2011. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az előttem szólok jó ötleteket adtak, de fontos, hogy semmiképpen ne telefonon, vagy számítógépen keresztül, hanem szóban és próbálj meg kedves lenni vele. :)
2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az őszintét mond neki, és személyesen.Ha mindent meg tudtok beszélni, még barátok is maradhattok. ( Bár nem tudom hogy mi a történet)

31.N

2011. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 White Fang válasza:
3hónapos kapcsolatomat dobtam ki nem rég. Sok okot fel tudnék sorolni de lényegtelen. Elmentem a lánnyal egy utolsó találkára, egész este vele voltam, szépen lassan fokozatosan "beadagoltam" neki, hogy ez így nem megy. Lehet manipulálásnak nevezni, de nekem bejött. Nem haragszik, még ő mondta, hogy legyünk barátok. F/21
2011. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kecsege válasza:

Te: Nagyon vonzó az exed.

Ő: Melyik?

Te: Én. Na csáááá

2023. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!