Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 9 napot a menstruációm,...

Csincsilla kérdése:

Késik 9 napot a menstruációm, csináltam 2 tesztet, mind a kettö negatív lett! Tegnap dokinál is voltam, ö sem látott semmit, de elküldött vizelet vizsgálatra, de csak hétfőn lesz meg az eredmény. Szerintetek? Állapotos lehetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki sem látott semmit, mi végképp nem tudjuk. Nekem egy hete késik, hébe-hóba tünetem is van, de dokihoz még nem akarok rohanni. Majd kiderül minden, hétfőn te legalább már biztosat tudhatsz.
2011. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon pontos-28 napos-ciklusaim vannak,kedden kellett volna megjönnie,de nem jött meg.Csináltam 3 tesztet(3 különböző fajtát)mind negatív.Tünetem nincs(különben sem szokott lenni),maszatos,pecsételő vérzésem van.Én majd nov. 9.-én megyek dokihoz.Lehet,hogy valami fertőzést szedtem össze(nincs folyásom,egy picit viszketettem,de az a mensi előtt is előfordul),azért nem jön meg.
2011. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Nyugi!
2011. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feketeboszi90 válasza:
100%
Szerintem meglehet hogy igen. A doki elso korben ha nem eleg korultekinto es a baba meg kicvsi lehet nem latja. A tesztek meg annyira nem megbizhatoak, szoval ha van tuneted, akkor mindenkepp menj majd a dokihoz vissza.
2011. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!