Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 13-14 éves lánynál mi...

Egy 13-14 éves lánynál mi most a menő?

Figyelt kérdés
Keresztlányomat egyre nehezebb meglepnem valami hasznos dologgal. Mi az amit mostanság 13-14 éves lányok értékelnek? Milyen ruha, ékszer a menő? Mit olvas esetleg egy ilyen korú tini? Mármint milyen könyvet? stb.....folytathatnám még a kérdéseimet.
2011. aug. 16. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Magasszárú tornacípő-mindegy milyenmintás.

nyakláncok-karkötők.

körömlakk,smink,kedvenc énekese cdje

2011. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagy különbség van egy 14 és egy 14 éves között, te ismered. Lehet most egy rocker kőarc is, meg just in bieber fan. Általában egy gyűrű vagy egy nyaklánc, karkötő stílusfüggetlen tud lenni.
2011. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Egyén/pénztárca függő. Mobiltelefonnal nagyon nem lőhetsz mellé, hiszen van aki ma már okostelefonnal rendelkezik és közben netezik, zenét hallgat. Viszont a gagyi telefon nos, az lehet nem menő, még ha a beszélgetés és SMS az is.


MP3 lejátszó is van már 6-7ezertől, és ha nincs a telefonban menő, de akkor is ha benne van, hiszen már ékszer szintű.


Chat webkemera, headset is menő 4-8ezer Ft - már ha engedik a szülők neki.


Ruha,cipő, ékszer: fogd meg a kezét (ha engedi hihi :) ) és menjetek el egy boltba, plázába. Esetleg utalvány.


Bicikli,gördeszka, görkori vagy kiegészítője is menő meg a halálfejes fülhallgató.


Könyvből Harry Potter és az a vámpíros sorozat trendi per pillanat.

2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nos én is 14 éves leszek pénteken.

Mondjuk engem ezek közül egyik sem köt le igazán.

Nem érdekelnek sem a halál fejes cuccok sem a körömlakkos cuccok.

Egyedül ami talán tetszik az a magasszárú tornacipő.

Szerintem kérdezd meg inkább mit szeretne

2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3-4000Ft-ért már lehet venni Skullcandy-t, biztos örülne neki:)
2011. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Én 15 vagyok, ezeknek biztosan örülnék:

-ha van egy magazin, amit rendszeresen vesz, fizess elö neki, így nem kell a zsebpénzét költeni rá!

-könyv, ha szeret olvasni. ha lányos, akkir ajánlom a Klikk, a Bad Girl sorozatokat. Kedvenceim még: Misztikus szerelem, Alkonyat sorozat, és most az Evermore címü könyvet olvasom, ez is nagyon jó. A neten mindegyikre rákereshetsz, miröl szól.

- ruhák, cipök: itt a legjobb, ha együtt mentek vásárolni, így biztosan nem lösz mellé! + beülhettek enni valahová utána

15/L

2011. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ruhák, cipők, ékszerek, smink. de a legjobb ha inkább ő válassza ki, nehogy mellé fogj.
2011. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 sunshine55 ***** válasza:
Leiner Laurától, A Szent Johanna Gimit ajánlanám. Nekem nagyon tetszik,sorozat van belőle.Esetleg táska is szóba jöhet.
2011. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló ötlete tényleg jó.az nekem is tetszett(:
2011. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
too late óra
2011. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!