Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sztetek? Mit csináljak? L/15

Sztetek? Mit csináljak? L/15

Figyelt kérdés
Tnap a nővéremmel elmentünk a helyi 20.-ás programra. Ott találkoztunk egy fiúval akit ismer a tesóm meg én is de én még nem beszélgettem vele csak láttam egy párszor. Mikor odajött először tesómnak adott puszit aztán nekem. Olyan fura érzés volt ahogy ott ültem a padon ő meg odahajolt és megpuszilt. Ezzel kapcs nem kell semmit beképzelni mert errefelé ez a szokás h ismerősök akik jóban vannak így köszönnek egymásnak. A nővéremmel elkezdett dumálni de mindjárt szólongatni is kezdte vmi csaj h na mi az .... jössz már?! Utána ment is. A csaj úgy néz ki a leendő bnője. Asszem tetszik ez a fiú. De lehet h bnője van bár nem hiszem h hosszú életű a dolog mert a csaj 100km-mel odébb lakik. Sztetek bejelöljem a pasit Facebookon? Tesómnak már ismerőse.
2011. aug. 20. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Bejelölheted, hisz ismered, de a facebook nem társkereső, bár nem tudom mit vársz amellé, hogy bejelölöd.Attól, mert a csaj 100km-rel odébb lakik, még lehet rendes kapcsolatuk.
2011. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha bejelölöd, az még nem jelent semmit. Ha akarod, jelöld.
2011. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
jelölheted. Ha jó benyomást keltesz benne illetve megtaláljátok a közös hangot akkor még bármi kisülhet belőle. :) [UI.: Tapasztalat... :)]
2011. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a kommenteket. Be fogom jelölni csak kicsit később. Csak nem fogok merni ráírni...:S
2011. aug. 20. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak beszélj úgy vele, mintha nem is ismernéd. Meglátod, sokkal könnyebb lesz. :)
2011. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem meg még ma jelöld be, mert lehet h később már nem fog rád emlékezni.
2011. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőm iwiw-en jelölt be egy tök ismeretlen srácot, akire a munkahelye alapján talált rá, aztán a fiú írt neki levelet és találkoztak. 5 éve együtt vannak és ma született meg a kisfiúk!:))) Ahhoz képest, hogy nem társkereső, azért előfordul, hogy rásegít az ismerkedésre!:D

23/L

2011. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 :) :) :) ***** válasza:
Jelöld be :)
2011. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj meg helyesen írni, aztán jelöld be, majd írj rá.
2011. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsi fellángolás. Majd elmúllik. :)
2011. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!