Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sztetek? A nővéremnek igaza...

Sztetek? A nővéremnek igaza van? L/15

Figyelt kérdés
A legjobb bnőm vett egy hidrogénszőke parókát mind2en felpróbáltuk és úgy fotózkodtunk,ő meg poénból felrakta Facebookra. Az egyik naon megtetszett és kiraktam profilképnek. A tesóm azt mondja h ne azt a képet rakjam ki mert az nem is én vok. Az egy dolog h szőke rajta a hajm,attól még én vok. :P Pedig jó kép nem is látszik h paróka,meg más is azt mondta h jól állna nekem ha ilyenre festeném. A nővérem meg azt mondja h cicababás. Miért lenne cicababás?! Attól h szőke vok?(eredeti hajszín barna)Sztem abszolút normális képek,egyiken se csücsörítek,nyomom ki a mellem vagy pucsítok és nem is tükörbe fényképeztem. Ja és normális ruha van rajtam egy halálfejes atléta meg egy fehér rövidnadrág,nem csilivilli,rózsaszín pólócska meg miniszoknya. Akk miért?
2011. aug. 24. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
szerintem neked van igazad
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Annyira bírom az ilyen kérdéseket! A problémád, ha jól értem az, hogy a tesódnak nem tetszik a Facebook-os profilképed??? Anyám! Azt ne mondd, hogy nem érzed, ez mennyire tök fölösleges problémagyártás! Nem tetszik? Ne nézze. A facebook-ot komolyan venni azért nagyon erős.
2011. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igazad van,ha tetszik hagyd kint,ennyi :)
2011. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Tesód csak csesztetni akar :D
2011. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még kicsilány vagy. :')
2011. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem a paróka és a szőke haj a baj... Inkább, hogy nem bírod leírni a 'vagyok' szót. Kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Ha meg neked tetszik a profilkép, akkor nem mindegy, hogy a nővéred mit gondol? Hagyd kint nyugodtan.
2011. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Szertintem meg cuki vagy :)

16/f

2011. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
sztetek, naon, bnőm, akk... -és akkor te háborodsz fel hogy cicababásnak hívnak?:D szégyen vagy ;)
2011. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Fölösleges kérdés. Te is tudod rá a választ.

Különben kevesebb "vok" és "naon" szó használata után máris jobb lesz az életed. ;)

17/L

2011. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Csináld azt ami jól esik nekem ember ! Ha másokat nem bántasz vele akkor miért ne ! Ha a nővérednek nem tetszik akkor így járt nem az ő képe ! Ha pucér képeket tennél fel magadról akkor sem az ő dolga lenne !
2011. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!