Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van valami szakember, akivel...

Van valami szakember, akivel lehet beszélgetni családi problémákról, reménykedve, hogy ő behívja a szülőket is beszél velük is? Gyűlölöm tiszta szívemből a szüleimet, velük semmit nem akarok megbeszélni.17/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszihológus.
2011. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Elvileg minden iskolában van iskolapszichológus. Beszélj azt osztályfőnököddel, segíteni fog.
2011. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A helyi családsegítő szolgálat!...

Ott vannak pszichológusok és célzottan a gyerekre és a szülőkre vannak specializálódva, tudnak segíteni a gondok megoldásában!... :-)

2011. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

A családsegítő szolgálat elérhetőségei az iskolában is ki vannak téve, a helyi önkormányzatnál is, az önkormányzatod weboldalán is megtalálod, helyi telefonkönyvben, stb...

A háziorvosod (gyerek háziorvos) is meg tudja mondani az elérhetőségeket!


Az osztályfőnököt azért nem javaslom, mert az rögtön szétkürtöli a tanáriban, 5 perc múlva minden tanár tudni fog a problémádról és "jószándékból" egyes tanárok az órákon is nekiállnak majd teregetni a bajaidat...

Gondolom, ez nem hiányzik!... :-[

2011. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a tanáris dolgot honnan veszed? Mert nálunk nem divat. Ki is rúgnának.
2011. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Csak valakivel beszélnem kell. A szüleim teljesen kikészítenek, szinte szándékosan hobbit űznek belőle, hogy idegileg tönkretegyenek. Rendszeresen káromkodnak is velem, minden apróságból hatalmas ügyet csinálnak. Nem vagyok mintagyerek, de amikor el vagyok küldve az anyámba, igencsak rosszul esik. Pláne a saját anyámtól.

2011. aug. 22. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó pszichológusa, vagy orvosi beutalóval egy pszichiáter
2011. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is így vagyok xDDD
2011. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!