Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy 12 évesen nem...

Normális, hogy 12 évesen nem mindent az anyukámmal akarok megbeszélni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje az a baja anyukámnak, hogy nem szoktam vele annyit beszélgetni, hanem többet MSN-ezek a haverjaimmal. Pedig nem egy példa volt már arra, hogy amikor kommunikálni akartam vele, csak annyi volt a reakciója, hogy "Ezt a témát már unom.", "Hagyj aludni, fáradt vagyok.", meg ehhez hasonlók. Olyan is volt, hogy szószerint a képembe röhögött, amikor paranormális jelenségekről meséltem neki.

Velem van a baj? Nekem kéne többet beszélnem vele vagy ebben a korban normális, ha nem az édesanyám a legjobb haverom?

12/L


2010. dec. 18. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha vannak olyan barátaid is, akik meghallgatnak és jól elbeszélgetsz velük. Mondjuk azokról, amiket mint írtad anyukádat nem érdekli.
2010. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is általában a barátaimmal dumálok esténként, aztán anyummal a barátok után beszélek, jó sokat:)

13/L

2010. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog, örülj neki hogy ilyen jóban vagy anyuddal, mert ha most átvágod később megbánod.

Én is nagyon örülnék ha meg tudnám az anyummal beszélni a dolgaimat, de sajnos 1.5 éves koromban meghalt így a mamám nevelt, aki elég régimódi.

2010. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

20/L

2010. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anyukámmal nekem nagyon jó a viszonyom, de ahogy te is leírtad, nem mindenről tudok vele beszélni..Fiúkról nemigen, meg van hogy ha hallja hogy beszélek a legjobb barátnőmmel telefonon, (mert vele mindent megbeszélek) és rögtön kérdezi hogy mi törtnét stb. De nem akarom neki elmondani, mert van hogy úgy állt hozzám, amikor úgy jött le, hogy nem is kíváncsi dolgaimra. aztán csak csodálkozik.. -.-" mind1. nem kell mindenről tudnia. lehet magánéleted neked is. :D 13L
2010. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom már kb. óvodás kora óta elmond mindent, és maximálisan rá tudok koncentrálni,mert nekem csak Ő van , és neki viszont mindent. :-)

Persze neki is vannak baráti, de van,hogy a barátai is nekem mondanak el dolgokat,és velem beszélik meg mert a szüleikkel nem lehet.Azért ez rossz :-(

42 N

2010. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!