Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti várjátok valamenn...

Kamaszok, ti várjátok valamennyire az iskolát?

Figyelt kérdés
Én most leszek középiskolás, de eléggé várom már hogy szeptember 1 legyen. Mert egész nyáron csak egyedül lehettem itthon haverok nélkül, mert nincsenek is nagyon haverjaim akik vannak azok meg alig néznek felém (csak amikor én hívom őket de akkor is általában kifogást találnak nem igazi haverok). Meg általános iskolában is én voltam csak a célpont akit bántani kell, ki kell közösíteni, piszkálni, csúfolni kell, akiről pletykálkodni kell. Szóval már várom hogy normális társaságba mehessek végre. 15/F
2011. aug. 25. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Én most leszek 11.-es, de semennyire, kb. a hátam közepére kívánom...

16/l

2011. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
kb annyira mint a hóember a tavaszt :D
2011. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Pofára fogsz esni. Miből gondolod hogy a középiskola jobb lesz? Amikért cikiztek általánosba, ott is ugyanúgy fognak, és ugyanúgy nem lesznek barátaid.Magától nem oldódik meg...
2011. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok.

Nem akarlak lelombozni, de nekem általánosban sokkal jobb helyem volt, pedig ott sem voltam mindneki által kedvel. Ne támassz túl nagy elvárásokat a középsuli felé, mert nagyot koppanhatsz, amikor a kis álomvilágod darabjai pillanatok alatt hullanak szét.

2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

kb annyira mint egy endoszkópiát

14/f

2011. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

egyáltalán nem, pláne, hogy nem is abba a suliba kell mennem amibe akartam, mert egy nyomorult számítógép úgy döntött, hogy nem ott van a helyem. a tanárok le se sz@rták az egészet, hisz had döntsön a gép.

utálatos egy dolog, fujj!

16/f

2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Az osztálytársaim már hiányoznak, de a tanulás nem! :D is-is


14/L 8.

2011. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Az osztálytársaim már hiányoznak, de a tanulás nem! :D is-is

mintha csak én írtam volna :D amúgy én is így vagyok ezzel

szintén 14/L 8.

2011. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
88%
Vagy jobb lesz a középsuli, vagy nem. Nekem sokkal jobb lett, jobbak a társak, megértőbbek, jobb a légkör. A tanárok jó humorérzékkel lettek megáldva, köztük is nagyon sok jó fej van. Sztem sulifüggő is. :)
2011. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap lett vége a gólyatáboromnak, hihetetlen jó a társaság, és az osztályfönököm is iszonyú jó fej! Én félig várom, félig nem a sulit. Jó volt a tábor, de azért örülök, hogy még egy hétig szabad vagyok. :)) Egy kicsit várom is a sulit, a tananyag is érdekel, föleg az irodalom. Már nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz. :))) 15/L
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!