Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mikor közösítenét...

Kamaszok, ti mikor közösítenétek egy gyereket ki teljesen a közösségetekből, osztályotokból?

Figyelt kérdés
Milyen esetben, ha az a gyerek milyen lenne? Mikor nem lennétek hajlandók valakivel haverkodni?
2011. okt. 28. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Abban az esetben ha az illető: Okostojás lenne, tehát aki azt képzeli magáról hogy mindenkinél mindent jobban tud, nagyképűség miatt is, vagy ha valaki már annyira idegesítő hogy az kibírhatatlan. Ha beszólna mindenkinek, vagy ha játszaná hogy ő ott a nagy legény és csak a haverjai jelenlétében tud nagyfiú lenni és ha egyedül van akkor meg egy kislány, na ezeket az embereket úgy kiközösíteném ahogy vannak.
2011. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon büdös, ápolatlan (értsd: nem vágja le a körmét, nem mos hajat), ha kivételeznek vele a tanárok FOLYAMATOSAN mert szült. Sajnos van egy ilyen osztálytársam, tapasztalatból mondom.
2011. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

nálunk volt egy ápolatlan büdös lány, szegény amúgy normális lett volna, jól tanult, csak sajnos nem lehetett megmaradni mellette, mert szaglott mint egy csöves.

utóbb kiderült, betegsége volt, és az anyja vastagon lexarta.

utólag bánom, hogy nem viselkedtünk vele normálisan, eléggé nyomasztó éveket okoztunk neki. :(

2011. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha ápolatlan,idegesítő,okostojás és beképzelt.
2011. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Én azt mondom, senki sincs csak úgy 'kiközösítve'. Az emberek általában saját magukat közösítik ki. Ahány ilyen embert ismerek, mind saját maga tehet róla, hogy nem beszél vele senki, vagy majdnem senki. Ők zárkóznak el az emberektől, válnak ki a csoportból, húzzák ki magukat a közös tennivalókból, programokból. Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni.
2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi 1csajt közösítettünk ki. Azért, mert büdös és igénytelen volt, és nem aézrt, mert nem ovlt pénzük. most már be sem jár, azt mondta, hogy sza/rik az osztályra meg ránk is, hát mi is rá.
2011. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk volt egy csaj, aki lopott...de valahogy még ezért sem sikerült kiközösíteni...
2011. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Engem általánosban kiközösítettek, mert nem szóltam hozzá senkihez :D de utána már egyre többet beszéltem velük, és ez a kiközösítés eltűnt.

Most középsuliban egy lány van kiközösítve, a következő okokból kifolyólag: rettentő igénytelen, a szagát előbb lehet érezni, minthogy megjelenne. Valamint még nyomulós is, engem még az is idegesít, hogy ha leülök valahová, odajön, és úgy ül le, hogy hozzámlökődik, de úgy, hogy az már fáj, szerintem nem direkt csinálja, de figyelhetne ilyenekre... Nagyon könnyen elsírja magát (pl nem tudta megírni a háziját...) utána utálkozik, és ha valaki aki megsajnálja, nem fogad el vígasztalást, se zsepit. Nehéz eset.

2011. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi is egy lányt közösítettünk ki mert olyan büdös és ápolatlan hogy még a tanárok is amikor a közelükben van már tűnnek is el onnan. Tavaly mivel új volt, az oszt. főnökünk, mivel ő a töri tanárunk kivételezett vele. Értsd úgy hogy 3-as feleletre 5-st adott. -.-" Mindenkinek nyalizik, és azzal próbál "dicsekedni" hogy milyen szar házban élnek, szülei milyenek, stb...
2011. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok, és azért is mert tavaly mindenkit tapizott. És a lányok mellét fogdozta, ezt megismondtuk neki hogy miylen érzés meg hogy mégis hogy képzeli ezt. Erre ő sírva odafutott az oszt. főnökünkhöz, és még mi kaptunk ki azért mert ilyen. Ja és minden titkot amit meghallott, rögtön futva mondta el az oszt. főnöknek, aki ezért még megisdicsérte.
2011. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!