Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most évnyitóra mennyire...

Most évnyitóra mennyire szükséges a lányoknak és fiúknak matrózblúzt felvenni? Amúgy szeretitek? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
a suliban szerencsére nem poliészterből van mint régen hanem pamutból és viszkózból 15L
2011. aug. 26. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk sem általánosban sem szakiskolában nem volt. De szerintem 90% fel sem vette volna.


18F

2011. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Annyira szükséges,amennyire az iskola megköveteli.

Valahol egyáltalán nem kell,csak fehér blúz,sötét szoknya.

Akkoriban nem szerettem,utólag jöttem rá,hogy mennyire elegáns tud lenni,főleg a mostaniak.

2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskolád alkalmi öltözete a matrózblúz, akkor fel kell venni. Egyébként én már nem vagyok iskolás, de nagyon szerettem, ráadásul anyukámét hordtam és ez olyan szép dolog :) 22N
2011. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánkban győrben nekünk lányoknak s fiúknak is kell, momdjuk én szeretem hordani! 16/L
2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak lányoknak kell nálunk, ez kötelező.

Nem szeretem, de azért az évi pár alkalomért nem fogok nyavalyogni, mint egyesek.

16/l

2011. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos kell olyan unisex tipusú matrózblúzt, amit a srácok is hordanak és hozzá sötét alj, lehetőleg fekete. nem is baj, csak belefölünk az ünnepségen az tuti!
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Középiskolában kellett nálunk és sötét alsó.

Nem tudom, a te sulidban mi az elvárás, ahhoz kell tartanod magad.

2011. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kék-fehér matrózblúz kérnek és fekete aljat

Milyen aljat (szín, fazon) érdemes hozzá felvenni?

2011. aug. 26. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk középsuliban fehér felső fekete alsó volt amit hordani kellet. Viszont én ünneplős nyakkendőkötős ingben nem szerettem a fehéret. Én mindig sárgában zöldben pirosban stb színű ingeket vettem fel hozzávaló nyakkendővel. Sokszor szóétak be tanárok hogy nem fehér. Ilyenkor mindig modtam nekik hogy fehér nem áll jól és nem a cocializmusbban vagyunk. Aztán mondtam hogy a rockerek még inget sem vesznek fel és tovább sétáltam.
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk megkövetelik a lányoktól, a fiúktól meg a nyakkendőt. És lányoknak kötelező szoknya.
2011. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!