Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak vicces sztorijaitok...

Vannak vicces sztorijaitok hogy mondtátok meg a szüleiteknek, hogy megjött az első havitok?

Figyelt kérdés
Az itt feltett kérdésről jutott eszembe, már ott is írtak vicces történeteket, de hátha van még másnak is. Hagy nevessünk egy jót!:D
2011. aug. 27. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém nem volt vicces, én megijedtem kicsit, mivel egy táborban történt, az első napon, és telefonon mondtam anyunak ...
2011. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
örültem neki és vettem a gépembe egy új ramot.(ösztöündíj)
2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
fuhát majbe hugyoztam vettem egy simsont
2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi első havi? Fizetés vagy menstruáció?
2011. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

a legelső menstruációra gondolt...

én telefonba mondtam el anyunak mert dolgoztak mind2-en

2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nem fújtam fel az ügyet,csak anyukám:)

Nem volt vicces a sztorim..simán odaálltam elé,hogy vegyen már betétet,mert megjött,erre azthittem szívinfartust kap felpörgött egy kicsit és elkezdett mindenféléről mesélni,gyerekoráról meg minden..xddd

2011. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én nem mondtam meg, mert nekem előtte senki nem mesélt erről, ha kérdeztem is ugye reklámoknál hogy mi az a betét akkor csak kinevettek hogy nem kell még tudnom. De aztán ugye megjött, én megijedtem hogy beteg vagyok, vérzek, meg fogok halni:D Gondoltam nem szólok inkább senkinek. Ez így ment vagy fél évig, aztán nyaralni mentem nagyihoz és ott jött meg egy este, nagyi észrevette és ő mondta el anyumnak. Azután megnyugtattak hogy semmi gond, ez normális dolog.


De azért elég nagy sokk hatás ért mikor azt hittem meg fogok halni, szóval remélem más szülők azért nem ilyen hülyék, hogy nem mernek ilyesmiről beszélni a gyerekükkel. Csak 11 éves voltam, honnan tudhattam volna.

2011. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj szegény!:) De legalább a te lányod biztosan tudni fogja mi az, ha lesz.:)
2011. aug. 28. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy vicces e azt nem tudom . De azért érdekes volt . 12 voltam anyukám éppen elment a boltba . Én meg elmentem a wc-re reggel és láttam hogy megjött . Eleinte olyan sötétebb színe volt meg hát én még nem is láttam olyat és azt hittem hogy beszartam :P de aztán rájöttem hogy mégse . Nagyon örültem és ugráltam a wc-ben mert az osztályomban már mindenkinek megvolt így én is nagyon vártam . Mikor hazajött anyukám akkor elmondtam neki ő meg csak annyit mondott hogy jó tegyél be egy betétet . Én meg valamit nagyon félre értettem és a bugyi aljára ragasztottam fel a betétet :$:$:$ . Utána láttam hogy még mindig véres a bugyim és elég kényelmetlen is volt fordított betéttel :P . Így szóltam anyukámnak ő meg jót röhögött rajtam és megmutatta hogy hogy kell feltenni rendesen :P ! 16L
2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy volt, hogy reggel elmentem wc-re és láttam, hogy mi a helyzet, aztán elmentem megkeresni anyukámat aki apámmal beszélgetett a konyhában és nagyon halkan megsúgtam anyukámnak, hogy kell betét, mert akkor még úgy gondoltam, hogy ciki ilyet mondani apukám előtt :D akinek nem mellesleg 2 nővére és egy húga is van szóval csak tudja mi a szitu XD
2011. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!