Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz az első találkám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az első találkám a lánnyal 15 éves mint én, általában vicces vagyok, de úgy érzem, hogy mindent el fogok szúrni, ez normális?

Figyelt kérdés
Amúgy szép lány és most lesz az első találka tudom, hogy már mondtam de izgulok...
2011. júl. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj hozzá a dolgoghoz, hogy tökéletesnek kell lenni, hanem próbáld meg jól érezni magad a lánnyal.
2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mindenképpen meglesz, de szeretném, hogy ne csak én érezzem magam jól, ha érted.
2011. júl. 25. 21:55
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Írtam PM-t az -új- felhasználómmal. :) ide nem írom le megint (ugye lustaság powa). De a lényeget azért leírom.

Nem, nem normális. De próbálj meg ne parázni.

(Azért regisztráltam másikat, mert amin ez van, annak az emailnek elfelejtettem a jelszavát xD)

15/f ...

2011. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De, normális* Ajj, picit fáradt vagyok xd Normális, hogy izgulsz. :D

Bocsi a hibáért. Utolsó voltam. :)

2011. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx :) :D
2011. júl. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!