Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy oldjam meg? :O

Szerintetek hogy oldjam meg? :O

Figyelt kérdés
sziasztok! 2 nap múlva megyek 8ikba (: Ugye még nem nagyon tanulunk. De,ha majd elkezdünk tanulni hogyan tanuljak? azaz ti hogy tanultok hogy meg jegyzetek mindent. És úgy tanulni hogy közben sportolok. napi szinten 1-2 óra sport biztos hogy lesz. Hogy tegyem össze a kettőt? és milyen tanulási technikátok van? szeretnék most,elég jó tanuló lenni. És nem tudom hogy lehet az előkészítőre menni? vagy hogy működik? köszönöm előre is (: hello.
2011. aug. 29. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem rendet pakolni, mindent kikapcsolni a közelben, hogy semmiféle rumli, zene, gép ne vonja el a figyelmem. Mindig először tanulok, nem halogatom el. Igyekszem részletezve olvasni, mindent megjegyezni, összefüggéseket keresni stb. Van, hogy el is mondom a tananyagot vagy lejegyzetelem, ezáltal egyre inkább beépül az agyamba.
2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mániákusan imádok színes tollal írni meg mindenből vázlatot készíteni. És utálom, ha firkás vagy tépett füzetből könyvből kell tanulnom (nem is tudnék úgy) szóval igyekszek vigyázni a cuccaimra. Meg kupiban én sem bírok tanulni, bár a sport miatt én is leginkább tornatermek előterében szoktam tanulni edzés előtt/után.
2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bazz ahogy eddig !
2011. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a stinek 78 % serkentik a memóriát.


úgyhogy írj szinestollal

vagy használj külömböző szövegkiemelőket.

2011. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 :) :) :) ***** válasza:

Egyszerüen nincs semmi különös technikám.

előveszem a könyveket füzeteket amien óráim lesznek másnap..Kiválogatom egyik oldalra amiből van házi másikra amiből nincs...Először az irásbelit azokból is a könnyűt csinálom meg aztán az olvasni,tanulni való(bár tavaly olvasni nem igazán olvastam idén megigértem magamnak hogy fogok..mondjuk nekem nem kell sokat tanulni mert ugyis könnyen felelek..de azért elkéne olvasni az anyagot..és mostmár el is fogom :))Ja és ha fogalmazás vagy vers van akkor azt hagyom utoljára..Összepakolok :)

2011. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
óra előtt szünetbe elolvasom a vázlatom azt kész :D 12.-es vagyok és egész életembe 4-5 ös tanuló voltam
2011. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!