Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan éljem túl? (kérdés rövid)

Hogyan éljem túl? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Most lesz fogszabályzóm(pár hét).De pont most tetszett meg egy srác(nagyon is megtetszett).Minden nap találkozok vele kutyasétáltatás közben.És így biztos nem fogok neki tetszeni.Mit csináljak?Hogy éljem túl?
2011. szept. 7. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ne keseredj el. Ha nem tetszel neki, fogszabályzóval, akkor ne is foglalkozz vele. Olyannak fogadjon el amilyen vagy!
2011. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emitt lennék szomorú. Nem akarlak elkeseríteni,de nekem már 3 éve van fent és nagyin idegesítő! :@ nekem alapból kicsi szám van és emiatt felduzzadt, vagy hogy mondjam, jó nyílván neked ilyen gondod nem lesz. Mondjuk a legszarabb az ,hogy alig lehet a kajamaradékot kiszedni belőle,meg nekem a hülye fogorvos azt mondta,hogy júliusban leszedi,de még mindig semmi. :@ :@
2011. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Azt a rohadt XD. Ekkora hülyeséget :D. Hogy éljem túl? xD


Micsoda gondok :D. Jót röhögtem.


Szóval: Van aki kéz nélkül és láb nélkül születik és mégis tud boldog életet élni mint ő: http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


És NEKED EZ A LEGNAGYOBB GONDOD? HOGY NEM FOGSZ TETSZENI VALAKINEK? EGY FOGSZABÁLYZÓ MIATT???? Ekkora baromságot. Ha szeret téged akkor elnézni.

2011. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ja és: úgyis kapok lefelé muatató piros mancsokat de nagyjából: pont lef*som.
2011. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15:22 vagyok. :D Barkóczi M-el egyetértek,de engem marhára idegesít és nem mások miatt ,hanem magam miatt! Teljesen megváltozott az arcom és pufi arcom lett tőle :/
2011. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem fogsz neki tetszeni :) Sok embernek jól áll. Nekem ha tetszene egy lány akkor az fogszabályzóval is tetszene. Nincs abban semmi "rossz".
2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

fogszabályzóban minden lány sexi!!!

15/F

2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Azért nem kéne ilyen példákkal 'dobálózni',szerencsére minden testrésze épp akkor miért gondolkozzon azon,hogy jajj milenne ha? Jó most biztos le leszek pontozva,de szerintem az azért már durva,inkább örülni kéne,hogy egészséges,na de mindegy.

Hidd el BIZTOSAN túl fogod élni és ha e miatt nem jössz majd be a fiúnak akkor inkább örülj,mert ebből akkor úgyse lett volna semmi:)

2011. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: éppen ez az: Örüljön hogy egészséges és nincsenek olyan gondjai mint a videóban a csávónak.
2011. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!