Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mitől lehetett? (Kérdés...

Slora kérdése:

Ez mitől lehetett? (Kérdés túl rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem mert nem tudom mitől van.Ma több órán át laptopoztam aztán kimentem a vécére és láttam,hogy véres a bugyim.Most jött meg másodszorra szeptemberben .Legelőszőr augusztusban.Szeptember 9-én jött meg aztán 14-én elmúlt.Két napig semmi,aztán 16-án (ma)este a hosszú laptopozás után ez történt.Segítsetek nagyon félek mi ez?

12/L


2011. szept. 16. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mensturacio, de mivel fiatal vagy, es ez az elso, meg nem allt be a ciklusod, nincs benne rendszer, ne aggodj, hamarosan kiszamithatobb lesz, addig hordj tisztasagi betetet. Senki nem latja, es megved attol, hogy veres legyen a bugyid.
2011. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom igen de nem ez volt az első,hanem a második :D Köszönöm,akkor remélem nincs semmi bajom nagyon megijedtem.
2011. szept. 16. 21:03
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom h ez a menstruáció,de félek h mitől lehet mivel ez volt a második alkalom és az elsővel még nem volt semmi ilyen gond.És ez rendszeresen így lesz?
2011. szept. 16. 21:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
csak szórakozik ne aggódj.eleinte nekem is volt olyan hogy egész éjszaka semmi,másnap semmi,éjszaka semmi és aznap dél körül megint volt.Szóval nyugi ez sajnos ilyen.(:
2011. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam :D.Tényleg nagyon paráztam
2011. szept. 16. 21:37
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Kisszívem kérj már meg valakit, hogy világosítson fel vagy googlezz rá, de hogy semmit nem tudsz a tested múködéséről ebben a korban, az igen bajos.
2011. szept. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, az első évben még normális, ha sűrűbben jön meg, és az is normális ha több hónap kimarad,
2011. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg! Teljesen természetes, hogy még nem állt be rendesen. Nekem több, mint egy éve van meg, és még mindig szokott késni, vagy néha hamarabb jön meg. Idővel majd rendszereződik.
2011. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kisszívem kérj már meg valakit, hogy világosítson fel vagy googlezz rá, de hogy semmit nem tudsz a tested múködéséről ebben a korban, az igen bajos."


Bunkokam! A kislany 12 eves. En egeszsegtan-tanar vagyok. Es a testi mukodes, nemi eres 7.8. osztalyos tananyag! Ergo 13-14 eves korban hallanak rola eloszor az iskolaban. Tajekozodjal mar, mielott leugatsz egy gyereket! Panaszra meg menjel a honatyakhoz, hogy valtoztassak meg a tantervet!

2011. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :D
2011. szept. 17. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!