Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől van az, hogy élőben...

Mitől van az, hogy élőben sokkal szebb vagyok, mint képen?

Figyelt kérdés

Ha valaki meglát képen nem tart szépnek:S de amint találkozunk általában ezt a visszajelzést kapom: húú,élőben sokkal szebb vagy mint képen:O:)

Mitől van ez:D?

14/L


2011. szept. 11. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
nem vagy fotogen
2011. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ez ellen lehet tenni valamit:/?
2011. szept. 11. 12:31
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Rossz pozíció,fények,kamera minősége...Bármi lehet vagy ahogy az első írta nem vagy fotogén.
2011. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Párom is ilyen. Ijesztőem csúnya volt a képen amit neten küldött nekem. De télleg. Élőben mikor végre személyesen is találkozhattunk ott meg olyan helyes! :)

23/N

2011. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van benne valami:D alig hasonlítok ahoz, ahogy a képeken kinézek:S
2011. szept. 11. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a fotós.Messzebbről és kicsit felülrűl kell fényképezni és az árnyékokat sem lehet elhanyagolni.
2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom:) köszi
2011. szept. 11. 12:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A fénykép egy pillanatot kap el, míg élőben "folyamatos" a kép. Van, aki számára az egyik az előnyös, valaki számára a másik, és van akinek nincs számottevőbb különbség a kettő között. Ezen nagyon nem lehet változtatni, csak egy kicsit csalni a fényképezéssel, hogy hogyan megy a fény, hogy tartod az állad, az arcod, ezt otthon "be tudod gyakorolni".
2011. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, kérdező. Egy kimerevített kép más, mint egy mozgó. Viszont fordítva is igaz lehet a dolog, pl. én is ismerek egy csajt, aki képeken egész helyes, élőben meg...
2011. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy fotogen, azzal nem tudsz tenni semmit, akkor nem vagy az, es nem fogsz jol kinezni, akarhogy fenykepeznek (fenykepesz vagyok, kisgyerekekre specializalodva, nemreg fenykepeztem egy kislanyt, azt mondjak a kicsik mind aranyosak es cukik kepen, hat o szegeny nem volt :S)
2011. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!