Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A közösségi oldalakon csak...

A közösségi oldalakon csak azokat jelölitek be, akiket személyesen ismertek, vagy legalább egyszer beszéltetek vele, vagy kedvenceiteket is, akiket még soha nem láttatok élőben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Akivel már beszéltél, akár egyszer is, és tudod a nevét, vagy esetleg a tévében látod, azt szerintem "ismered", tehát be lehet jelölni.
2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És azt akit csak pl. tévében lát az ember, de soha nem látta élőben, azt bejelöli valaki? Nekem vannak olyan ismerőseim, akik bejelölik azokat a kedvenceiket, akiket még soha nem láttak. Viszont én csak személes ismerőseim jelölöm be.
2011. okt. 13. 11:37
 3/13 A kérdező kommentje:
*személyes.
2011. okt. 13. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt akivel már többször beszéltem. de leginkább azokat akik közelebb állnak. van egy csomó ember akiket ismerek mégsem fogm bejelölni őket, csak azért hogy több ismerősöm legyen.
2011. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves második Válaszoló! Így vagyok én is. Nem akarok "hadsereget" toborozni. Köszönöm Neked is!
2011. okt. 13. 12:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azokat jelölöm be akikkel valoszínűleg a későbbiekbe is lesz valamilyen kapcsolatom. most ha két baráti társaság összeül persze eldumálgatunk de nem fogommindet bejelölgetni max azt akivel nagoyn jol elvoltam és remélem lesz folytatása is(csaj esetébe) viszont ha valaki olyan jelöl be akivel egyszer találkoztam aztán soha többé visszaigazolni visszaigazolom mert fene tudja lehet valamikor még joljön az ismeretség de ha elutasítom még megsértődik
2011. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt jelölöm be akit ismerek. Az ,hogy valakivel váltottam pár szót,hát na bumm attól nem fogom bejelölni..
2011. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kedvenceimet? dehogy jelölöm be. Azt jelölöm be, aki a hétköznapi értelemben az ismerősöm. Tehát minimum egyszer beszéltem vele és remélhetőleg tudni fogja, hogy ki vagyok. De mostanában már csak a közelebbi ismerősöket szoktam, akivel akarom is tartani a kapcsolatot
2011. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akit személyesen ismerem vagy neten keresztül beszélgetünk azokat bejelölöm.
2011. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én általában azokat is bejelölöm, akiket csak kicsit ismerek, vagy ők jelölnek be engem. :)
2011. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!