Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Tapasztaltatok már...

Kamaszok! Tapasztaltatok már hasonló dolgokat? /megakarom tudni, hogy ez normális-e/

Figyelt kérdés

Na szóval... Néha egyszer csak eszembe jut valami régi rossz dolog és kiborulok... máskor jókedvem van és hirtelen elszomorodok,mert semmi okom nincs rá...


Meg egy csomó más dolog. Tehát érzelemingadozás. Ja és nem vagyok szerelmes,már vagy 2 éve. :P Tök furcsa,nem?? ..de nem is hiányzik. ;) Van egy barátnőm és nem a legszebb az tény,de kiközösítették a KÜLSEJE(!!!) miatt... Hülye bunkó parasztok. Miért kell valakit a külseje alapján megítélni?? Egyébként ápolt és jó alakja van,csak nem annyira szép az arca,de szerintem nem is csúnya! Egyébként ő is új volt egy darabig,mint én. Én is kissé kivagyok közösítve,de már lesz**om ,mert már csak 1 év. :D Szóval ti is kiközösítenétek valakit a külseje miatt? Ti is szoktatok ilyen furcsa dolgokra gondolni?


14/L


2011. szept. 15. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Tökátlag tini vagy. CSak a rendesebb fajtából, aki nem szivat másokat a külseje miatt. A társadalom ilyen. Aki kilóg valamilyen szempontból, az perifériára kerül. Ez a "való világ".
2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Jaja nekem is gyakran jut eszembe régebbi rossz dolog ...


az érzelem ingadozást a hormonok okozzák :/(jelenleg nincs jo kedvem...) szerelmes én sem vagyok ( nem is voltam még) . Engem is kiközösítenek ...

nem közösítenék ki senkit a külseje miatt .

aham.


Nekem is csak 1 év van hátra , de foglalmam sincs hová megyek általános után szal ... :D


13/F

2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mus musculus ***** válasza:
36%

Az érzelemhullámzás minden második tiniről elmondható, semmi csodával határos nincs benne. A szerelemről meg csak annyit, hogy én még a büdös életben nem éreztem. Abnormális lennék?

A nem külső alapján való minősítés is teljesen hétköznapi, errefelé az emberek 80%-át is jellemzi. Tényleg nem értem, hogy fordulhatott meg a fejedben ez a kérdés.

2011. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkit a külseje alapján ítélnek meg. A világ túl gyors, hogy igazságosak legyünk mindenkivel.

Talán akit megismersz, azzal megváltozol.


Megszokod gimi végére.

2011. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!