Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon büfögős babák anyukái...

Nagyon büfögős babák anyukái tapasztaltatok ilyet? Mit javasoltok? Tovább lent:

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom, hasfájós volt, az a görcsösen sírós, de csak alkalom szerűen, ez elmúlt, de megmaradt a rengeteg büfi, amivel nem tok mit kezdeni, szopizástól szopizásig büfiztetek, hátat simogatok, tornáztatok, mert addig nem eszik újra, míg az utolsó lufit is ki nem erölködte, ugyanis feszülten erölködik. Van hogy etetés is kimarad miatta. Előfordul bukás is, van hogy kijön, van hogy visszanyeli, van hogy több, van hogy kevesebb. A védőnéni szerint esspumisant, vagy infacolt kellene adnom. Nos az infacol valamely összetevője allergizálja, legutóbb gyomorrátás tüneteit okozta. Van valakinek valamilyen ötlete, tapasztalata ilyen esetre? Hogyaan segíthetnék a kislányomon, hogy ne erölködéssel teljen a napja, és az evés ne legyen kínlódás?
2011. okt. 4. 07:47
 1/6 A kérdező kommentje:
javítás: gyomorrátás = gyomorrontás
2011. okt. 4. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy habzsol és sok levegőt nyel?

amikor cicizteted,vedd le többször mellről és így majd megtanulja,hogy ne 'falja' a tejcit, hanem csak igya.

nálunk legalábbis ez volt és pár nap alatt beállt a rend

2011. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, mi a gripe water-t (patika, dm kapható (1799HUF azt hiszem!) használjuk a hasfájására.

Most lesz 3 hónapos a lányom. Előtte üvöltött, de olyan sziinten, h azt hittem kihíjákl a családvédelmiseket...

Mióta ezt adom neki evés előtt, utána büfög egy nagyot (még én is megirigyelem) és utána nincs semmi gondja.

Előfordul, hogy jön fel egy kis kaja, de én azt a nagy büfögésnek tudom be.


Próbáljátok ki, hátha beválik.

2011. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gripe water, espumisan, infacol, papavarine kipróbálva, semmi hatás, habzsol az tény, de nagyobb baj, hogy "énekel" evés közben, születése óta, csak gondoltam hátha van még valami szer homeós bógyó vagy trükk, amit még nem próbáltam, hogy könnyebben előcsaljuk a lufikat.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 4. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress meg egy szoptatási tanácsadót vagy a lll.hu-t, ők biztosan tudnak segíteni.
2011. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mecsek baby tea? Nekunk az hasznalt. Pukizott tole par oriasit, es mar nem is fajt a pocak.
2011. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!