Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van olyan felnőtt,...

Kamaszok! Van olyan felnőtt, akit őszintén tiszteletek? Meséljetek kicsit róla!

Figyelt kérdés

Nekem a gitártanárom...elég kritikus vagyok mindenkivel, szinte nincs ember, akiben ne találnék kivetnivalót, de ez az ember egy olyan valaki, akivel szemben nem tudok ellenkezni, jobban megbízom benne, mint akármelyik pszichomókusban akinél jártam. Nektek van ilyen felnőtt?:)

13/L


2011. szept. 18. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen:) a szüleim és szinte az összes közeli felnőtt rokonom:)

Bár szerintem amire te gondolsz az nem ilyesmi.

2011. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

szóval én eléggé magasra szoktam mindenkinél tenni a lécet /barátaim is kevesen vannak pont ezért, tanárok szülök dettó nehezen tudnak kezeleni/

mert én abba a nevelési módban hiszek hogy ha valaki azt akarja hogy tiszteljem ahhoz az kell hogy ő is viszont tiszteljen engem és mutasson példát ez a beugró /tanároknál nálunk nem mindig van meg ez/ és még talán azt is tudnám ahhoz mondani hogy felelőség teljes legyen, figyelmes másokkal

egyszerűen egy olyan ember aki megy és teszi a dolgát éli a mindennapos életét

nekem van a családhoz közeli barátunk ő olyan hogy 52hétből 50 en biztos elfoglalt

hogy nála 1 év alatt történik annyi minden mint egy átlag emberrel 10 év alatt /és ez mind negativ és pozitiv értelmben együtt/

és mégse hagyja el magát

/egy se. ben edzünk/ akárhányszor nem érződik rajta hogy ellenne fáradva

ugy van vele hogy akármit csinál azt akkor 100%os odafigyeléssel

ha mondjuk dolgozik akkor csak az van neki ha családon belül van akkor csak a családdal ha baráti összejövetel van akkor lazit ha edzés akkor edzés

ő neki alapjáraton tesnevelő végzetsége van

de valahogy mégse olyan mint egy igazi tanár

ő nem követeli a tiszteletet másoktól

de igyekszik példát mutatni másoknak és a tiszteletet megadni mert tudja hogy mások tiszteletét nem követelheti csak kivivhatja

és ezt sokan elfelejtik sajnos :(

bocs hogy kicsit hosszú

17/l

2011. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamámat, aki velünk él:). Ő főz, takarít,moss ránk és a beteg bátyámat is nagy részben ő gondozza.

Tisztelem és becsülöm őt.Felnézek rá.

16/L

2011. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nincs
2011. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jéé, nekem is pont a gitártanárom! Iszonyat jófej, kedves, intelligens és tehetséges. Szinte bármit el merek mondani neki. Illetve még egy ember van, akit tisztelek (de nem teljes szívemből, mert személyesen nem ismerem) az eszéért, a türelméért és a kitartásáért.
2011. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem a kémia tanárom. nagyon okos téjákozott, stb.
2011. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnököm. Ha kell, vicces, jópofa, de sosem túlságosan, ha kell, komoly. Ma pl. amikor jelentettem, hogy ki hiányzik az osztályból, odajött mellém, és csak úgy így csípőből vagy hogyan félrelökött. :D Most így nem vicces, de akkor az volt. Meg bajuszt rajzol az ujjára és az orra alá teszi. Unalmasnak tartom az irodalom és a nyelvtan órát (nem azért, mert nem érdekel, hanem pont hogy amiket tanulunk, azokat rég tudom), de ő tartja, és az általában érdekes szokott lenni, nem tudom, miért. Emellett ha bármilyen gondunk van, meghallgat, tanácsot ad - ő a második anyum. =) Meg rajta látszik, hogy nagyon szeret minket, azaz az osztályát, a karácsonyi szünet előtt pl. el szoktunk menni hozzá mézeskalácsot sütni, húsvét előtt tojást festünk, évente van egy nála alvós buli, és 2-3 osztálykirándulás. Rossz tulajdonsága szerintem nincs is. Vagy talán az, hogy mindnekiben könnyen megbízik, senkire se tud 10 másodpercnél tovább haragudni, amivel végülis ő szívja meg, mert néhány osztálytársam ezt kihasználja.
2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Naná!

A rokonaim,néhány haverom szülei és még pár egyéb ismerős

2011. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A szolfézstanárnőm. Nagyon kedves, mindig segít. Valahogy én is olyan életete képzelek el mint az ővé csqak más szakmával.

Szüleimre is természetesen, Apára különösen. Amikor oszt. társaim szülei hagyják a gyereket, csináljon ammit akar stílust látom. Ő nem ilyen, sokat dolgozik értünk, amit tud megszerez. Én is ilyen férjet szeretnék.


Anyában azt hogy képes volt ott hagyni a szülő helyáét és ismeretlenbe jönni. Minden nap (magyarul) beszél, (külföldi) és megis kell értenie. Hisz a magyar neméppen egy könnyű nyelv ;)


12/L (6.oszt.)

2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem a családom... Kedvesek, megértőek és szeretnek...


Rajtuk kívül az énektanárom. :) Nagyon kedves, segítőkész, optimista, látszik rajta, hogy tényleg szereti és élvezi a hivatását... Ezen kívül megértő is, sokat fogalakozik a diákokkal, a lelküket is építi... :)


Egyébként még két ember a példaképem... Lehet, hogy hallottatok már róluk. Az egyik Nick Vujicic, egy férfi, akinek nincs sem keze, sem lába, mégis szereti az életet:

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

Valamint egy lány - már nem érte meg a felnőttkort szegény, Gergely Alexandra, aki bár 17 éves volt, de mégis volt olyan érett felfogású, mint egy felnőtt... Egy ritka fajta rákban szenvedett, ami ellen harcolt is, szerette az életet... A blogja alapján nagyon kedves, életvidám, segítőkész lány volt... Itt a blogja, akit érdekel:

[link]

2011. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!