Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés 4 hónapossan. Mi...

Hasmenés 4 hónapossan. Mi lehet az oka? tapasztalatok? Kezelése mi volt? Meséljetek.

Figyelt kérdés
én arra gondolok hogy fogzás de az orvos azt mondja nem
2011. szept. 8. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás miatt szerintem nem lehet hasmenés,inkább valami vírus,vagy egyéb.
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vírus, vagy baktérium fertőzés. Nálunk mindkettő volt, egymás után. A baktériumra antibiotikumot kapott, mellé Normaflore-t és Smecta port. A vírusra szintén, kivéve az antibiotikumot.
2011. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyermekorvos, hogy elkapott valamilyen enyhe fertőzést. Smectát és Normaflore-t adtunk neki, 2-3 nap alatt helyre is jött.
2011. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem semmit nem adott az orvos.beba tapszert hasznaljuk.most irt fel laktozmentes milumilt,hatha tejcukor alergia.hetfon kezdodott ugy nez ki ma mar kezd elmulni.nektek meddig tartott?

egyebkent most kapta volna meg a rota ellenni elso oltast.de most elmaradt.

2011. szept. 8. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet vírus, baktérium, ahogy az előttem szólók is írták, meg lehet tejfehérje-érzékenység, tejallergia is. Nem kért tenyésztést? Fura, hogy rögtön tápszerváltás. Én külföldön élek, itt nem nagyon szeretnek laborozni, úgyhogy az állandó híg székletre azt mondták, elkapott valamit, fogzik, stb. Aztán ekcémás is lett, akkor írt fel a doki tejallergiásoknak való tápszert.

Azóta jól van.

2011. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nálunk is először a tápszerváltást javasolták, hátha tejfehérje érzékeny. Aztán kicsit véres lett a széklete, akkor végre csináltak tenyésztést, akkor derült ki a baktérium. Összesen 3 hétig ment a hasa. Utána meg kontrollon berendelték a beteg gyerekek közé, így ott elkapott egy hányás-hasmenést, az még egy hét volt neki. (Meg egy nekem is!)

A 4 hónapos oltást emiatt majdnem 5 hónaposan kapta (1 hét híján.)

2011. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!