Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok szülő miért jön mindig...

Sok szülő miért jön mindig azzal, hogy nem szabad gyereknek csúcskategóriás telefont venni pl ( galaxy note galaxy s2) meghogy nem tudja kihasználni és nem való neki pedig igenis ki lehet használni és való?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 18:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Mert megszokja, hogy neki mindenből a legjobb jár, és később követelőző lesz.
2011. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert ha minden apró, high-tech mütyürt megkapnak, akkor el lesznek kényeztetve... Aminek nagyon rossz hatásai is lehetnek.
2011. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom neked minden vágyad ez, de Anyud nem szívesen ad ki 70 ezeret egy telefonra.

És tök igaza van. Divat, de a vállalkozókon kívül más nem tudja valóban kihasználni. Ne áltasd magad, hogy igen. Internet a többi telefonhoz is van, neked annyi bőven elég!


Majd később, amikor megkeresed rá a pénzt, akkor olyan telefont veszel, amilyen a szíved vágya.

Tudod, ez a pénz sok helyen több, mint egy havi fizetés!

2011. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
talán mert egy fizetésnyi pénzbe kerül?
2011. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Sok helyen az egyik szülő havi fizetése ennyi.Lehet,hogy most furánok fogtok titulálni,de én nem vágyom ilyen csúcstechnikás telefonra,jó nekem az enyém,telefonálni lehet rajta,lehet beletenni memóriakártyát,lehet vele fényképezni szerintem ez bőven elég egy gyereknek.13/L
2011. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Elég lehet egy Motorola Defy, esetleg Defy+, az bőven sokat tud, most a Galaxy S/S2 csak parasztvakítás szintű telefon... Felesleges olcsóbb telók tudnak annyit, csak nem überkirály ledes a képük, de igazából tökmindegy, múltkor a ZTE BLade-m összevetettük fényerőben a Galaxy S2-vel, ugyanolyan jól látható volt. (Pedig hátrányos, mert kevesebb színt tud a Blade.) De amúgy azért nem, mert szerintük a gyerek nem fogja értékelni, és mást se fog... Én ZTE Blade-t kaptam, egyszer leejtettem, és épp, hogy megsérült, annyira kiborultam, és azért, mert tudom, hogy szüleim se ingyen szerezték, azóta tok, és fólia van rajta...
2011. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nekem s-em van és novemberben cserélem galaxy note-ra!

Pl a böngészésnél számít a processzor meg a 2 mag meg nagyobb kijelző és a kijelző minőségét is észre lehet venni meg a funkcionalitás mert nem hinném,hogy a zte vagy egyéb tud pl s-pen funkciókat stb

kihasználásnál pedig netezés, játékok, szótár, fordító, hírek

2011. szept. 22. 20:22
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha szarul írják meg, akkor a négymagos proci mellett is akadni fog a telefon. És áruld már el, hogy mi a francnak két magos proci egy telefonba, amikor a többmagos processzorokat a 3.0 használja ki először, ami tabletekre lett készítve. Amiket meg leírtál kihasználás néven, azok lazán elfutnak akár egy X10-en is. És amíg az Android el nem kezdi támogatni a többmagos processzorokat, addig ez a két mag szöveg csak parasztvakítás. Ez az s-pen meg egy marhaság, de ez tényleg csak ízlés kérdése, biztos van, akinek ez megkönnyíti az életét. Én úgy látom, hogy te pont az az elkényeztetett gyerek vagy, akiről fent már írtak.Egy értelmes érved a nagyobb kijelző volt. De arra meg ott az Arc pl(csak hogy maradjak szotyi-erikszon vonalon) aminek szintén mocskos nagy képernyője van.
2011. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Hát az meg a másik, hogy rosszul van optimalizálva... Tehát egy Iphone (3 vagy mi, ezekbe nem vagyok otthon) hardveresen hasonlít a Bladere, és miket tud? Amúgy nekem más a kihasználás, mint neked, az tuti... Mind1, nem akarok beléd kötni stb., én azzal, hogy parasztvakítást azt akartam mondani, hogy a speciális hülyeségek szerintem feleslegesek, most nekem a double touch-os kép a Bladen tök felesleges, pedig az elég alap... Ja, és félreértés ne essék, én nem akarom leszólni a Galaxy S-t, jó teló, de nekem meg az már felesleges lenne, én a Blade-n is kitünően nézek Dvix-es filmeket, boldogan netezek, zenét hallgatok, és ha úgy esik játszom. (Most nem írom ide mindet, de speciális dolgokkal is küzdök pl.: én hetente ROM-ot cserélek, meg ilyenek...)
2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk nekünk egy havi fizetés nem fedezné ennek az árát... aztán csak w200I-re telik de nekem bőven elég az is. Ezt a hiper-szuper f*st is megunnám 1 hét alatt, mert nem köt le.


18f

2011. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!