Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy átlag kamasz mit néz a...

Egy átlag kamasz mit néz a tévébe? Ti mit néztek a Tv-be? Vagy inkább letöltötök filmeket, sorozatokat?

Figyelt kérdés
Én pl. nem nézek ValóVilágot, meg Összeesküvőket, hétvégente rá szoktam keresni a régi mesékre (Vízipók csodapók, Pumukli stb) és azokat nézem, vagy keresek új koreai sorozatokat (A palota ékkövét és társait már láttam egy néhányszor:)) Nektek mik az igényeitek? Mik azok, amik lekötnek benneteket?
2011. szept. 25. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Tévében.
2011. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

mivel értelmes műsor nemigen van így szinte semmit.

16/f

2011. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

- Gyilkos elmék, Dr. House (bár mindig elfelejtem, hogy mikor mennek a tévében)

- dokumentumsorozatok (gyilkossági nyomozásokról, kábítószermaffiákról, vagy bármi, ami érdekel)

16/l

2011. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Én szoktam VVt nézni. :D Szerintem nagyon vicces, legalábbis én jókat szoktam rajta röhögni. X-faktort is nézek. Sorozatokat soha nem a TVben nézem mert ott mindig 1 évaddal hátrébb vannak, szóval inkább letöltöm torrentről és megnézem feliratosan. Egyébként amit nézni szoktam : Vámpírnaplók, Grace klinika, Született feleségek, 90210 és most elkezdtem egy újat a The Secret Circle-t. :)

15/L

2011. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktam tévézni, de amik érdekelnek, ha néha leülök:

- Történelmi- és dokumentumfilmek, krimik

- Doktor House, Miami helyszínelők

- Túlélés törvényei


14,5/L

2011. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Én csak néha-néha nézek tv-t. Szoktam néha a Barátok köztöt, az X faktort, néha a VV-t is, de évről évre egyre primitívebb lesz ez a műsor. :) Meg ha van valami jó film, akkor megnézem. De a legtöbb filmet, sorozatot letöltöm, mert pl. a legtöbb sorozatot angolul szoktam nézni: Így jártam anyátokkal, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Shake it up, V, mint Viktória. filmeket is inkább a neten nézem, mert ott sok minden fent van. :) 15/L
2011. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
nem nézek tévét egyáltalán, max amikor apukámnál vagyok, nála az x faktort de azt muszáj mert ő is szokta és egy szobába vagyunk, de amúgy filmeket szoktam DVDről
2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Két pasi meg egy kicsi, Beugró, X Faktor, Híradó, néha Fókusz, Aktív, de a legtöbb dolgot neten nézek, pl. : angol X Factor, Pretty Little Liars, Gossip Girl, How I met your mother, Skins, stb.
2011. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Dr. House

Family Guy

South Park

Simpson család

Ameriaki fater

Igen drágám

Jim szerint a világ

A nevem Earl

2011. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

RTL klub: X-faktor


LifeNetwork: Rejtélyes igazságok


Tv2: Megasztár, ha nincs jobb :D


12/L

2011. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!