Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 3,6os átlag milyennek számít...

3,6os átlag milyennek számít 10. osztályban? (gimnázium)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem iskolától, osztálytól is függ. A mi osztályunkban (erős gimnázium) pl. a legrosszabbak között lennél, azt hiszem 1 embernek volt ennyi az átlaga, a többinek jobb.

Szóval szerintem elég rossz, de ne vedd sértésnek, nem annak szántam. (csak én jó tanuló vagyok és elég maximalista) :)

16/L

2011. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha tovább akarsz tanulni, rossz, nagyon rossz. Ha tovább akarsz tanulni, de van elég pénzetek, akkor mindegy. Ha nem akarsz továbbtanulni akkor meg végképp mindegy.
2011. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem jó, de nekünk minden tanár azt mondta tizedikben, hogy ilyenkor mindenki leereszt picit. Jövőre állj neki igazán tanulni, mert az már beleszámít a továbbtanulásba (ami neked kell, mert érettségivel nem sokra mész).
2011. jún. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem altalanos suliban 4es atlagom volt, gimi elso eveben 3as.Aztan 10.ben egy kicsit jobb lett. 11-12 ben meg eltuntek a legutaltabb tantargyaim (fizika , kemia, biologia) es jott helyetuk minden egyeb hulyeseg, ami viszont nyomja fel az atlagot , igy 4-4.3 kozott voltam az utolso ket evben, de hat amik az atlagomat segitettek azok nem szamitanak bele semmibe, viszont hogy eltunt a fent mar emlitett 3 tantargy, igy mar csak a matek volt az egyetlen kuzdelmes dolog az eletemben. :)
2011. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén? Vacak. Nem kell ilyen hülyeségekre fogni, hogy jaj 10.ben leereszt az ember... Miben mégis? Nincs olyan anyag, amit kellő időráfordítással ne lehetne megérteni és megtanulni. Persze aki tojik rá...
2011. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet mindenki kitünő
2011. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nem lehet mindenki kitűnő, de nem is kell mindenkinek rosszul tanulni.
2011. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Én szakközépiskolába járok, most voltam 10.-es és 4,16 lett az átlagom. Anyukám azt mondta, hogy ügyes vagyok, nagyon örül neki és büszke rám. Anno a nővérem tele volt ötössel, egy-két négyese volt csak. Én ettől egy kicsit gyengébb képességű vagyok, de a szüleim szerint annál inkább szorgalmas. Szóval a lényeg, hogy anyukám nagyon örült és büszke rám, de én nem vagyok elégedetett magammal. Egy hármasom lett (infó), három ötösöm (német, tesi, ének), a többi négyes, de tudom, hogy még egy kis tanulással infóból négyes lettem volna és vagy 4 tantárgyat felhozhattam volna ötösre.

Őszintén szólva és baromira rágódtam ezen, hogy hogy ronthattam el ennyire az évemet. Pedig minden évben is 4,0-4,4 között között mozgott az átlagom, kivéve 8.-ban (akkor 4,7 volt).

Én már kitaláltam, hogy az érettségi tárgyakból nem engedem, hogy négyes legyek félévkor és évvégén (matek, irodalom, nyelvtan, töri, német, üzleti gazdaságtan).


Szerintem elég rossz az átlagod. Jövőre mindenképpen húzz bele a tanulásba.

16/L

2011. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

senkit se érdekel...

én 9-10ben bukdácsoltam, szerintem a 3ast se nagyon érte el az átlagom..

aztán megtaláltam azt a szakot, ami érdekelt, de oda nehéz volt a bejutás... csak 11-12-ben tanultam rendesen... a végén csak matekból voltam 4es, de előrehozott meg emelt érettségikkel és 420 ponttal felvételiztem...

Nincs veszve semmi... inkább pihenj rá a következő évre :)

jó nyarat!

2011. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahova én járok egész jó lennél:D szerintem sokak a 3,2-t se érik el. :D Az előző csajnak aki itt fényezte magát a 4,7-es átlagával, könyörgöm tesiből és énekből ötös? Legalább ne írtad volna le.

Eddig egy viszonylag erős gimibe jártam, most váltottam egy gyengébbe, ugyan olyanok a jegyeim(meg van a négy egész), csak itt kevesebbet kell hozzátenni.

Számít a suli, hogy hol kapod azt a 3,6-ot. Eltérő az iskolákban a követelmény.

2011. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!