Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsináljak? Valaki segítsen...

Mitcsináljak? Valaki segítsen légyszi! :|

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik és nem rég jött a sulinkba. Nagyon szeretnék vele össze barátkozni :/ Suliba nem nagyon merek oda menni hozzá beszélgetni mert nem ismerem és csak úgy ismeretlenül nem szeretnék oda menni hozzá.Ezért azon gondolkoztam hogy facebokoon rá írok. De nem tudom hogy rá írjak e mert nagyon félek hogy bunkó lesz.Meg ha rá írok is mivel kezdjem,mert fogalma sincs hogy ki vagyok?!Meg még adjatok légyszi ötleteket hogy miről beszélgessek vele hogy ne untassam,meg hogy ne legyen nyomulós. És a legfontosabb hogy ne legyen az hogy nem beszélgetünk semmiről!! Na és rá írjak vagy ne? :/
2011. szept. 30. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
szerintem inkább ha posztol valamit, ahhoz tegyél megjegyzést, írjál az üzenőfalára, hogy boldog szülinapot, ilyesmik. csak úgy ne chatelj vele ismeretlenként, szerintem az elég égő. azzal meg ne törődj, h untatod-e vagy sem, mert akkor már nem magadat adod és rég el van cseszve az egész.
2011. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szülinapja és névnapja nem rég volt:|

És mért égő ha beszélek vele chaten?

2011. okt. 1. 11:58
 3/16 anonim ***** válasza:
nem tudja,hogy ki vagy :)) ezért égő. ne te udvarolj, legalábbis ne ennyire egyértelműen. vedd fel ismerősnek és ha kirak valamilyen linket,akkor ahhoz szólj hozzá valamilyen vicceset, oda passzolót,ami által feltűnhetsz neki. Ha mondjuk jó kocsikat tesz ki,akkor te is tehetsz ki mellé, az üzenőfalára valamilyen vagány youtube-os vagy egyéb linket. és ha azt lájkolja,esetleg többször is tetszik neki a comment-ed,akkor chat-elj vele.
2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Engem is szoktak bejelölni olyanok,akiket nem ismerek. szoktam velük beszélni chaten, és attól hogy rám ír szerintem egyáltalán nem égő,mert ismerkedni akar.És az a baj hogy nem szokott nagyon kirakni semmi linket se..:| szóval ez így nehéz lesz :(( De lehet hogy tudná hogy ki vagyok,mert 1x-2x suliba beszéltem vele.
2011. okt. 2. 08:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
like-olni egy képét? :)
2011. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
tényleg, ez jó! like-olod egy képét és ráírsz, hogy hol csináltatta, régi kép-e, ilyesmik. és ha ott a kép alatt válaszol rá,akkor biztosan szívesen veszi, ha ismerkedni akarsz vele (nem elutasító)
2011. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
magáról nagyon nincs kép:|
2011. okt. 2. 19:33
 8/16 anonim ***** válasza:
vmilyen fotó csak van fent róla vagy valami az infók között, amire tudnál reagálni. amúgy a chat sem olyan rossz ötlet, ha ismerhet
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy képe van csak fent az is egy autó. :/
2011. okt. 4. 14:16
 10/16 anonim válasza:
100%
Írd a képéhez,hogy jó a profilképe.:)Biztos tetszeni fog neki.
2011. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!