Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam a szüleimnek, vagy...

Elmondjam a szüleimnek, vagy nem? Mit tennétek a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vízipipáztam egyszer-kétszer a barátaimmal, de erről nem tudnak a szüleim.

Ahogy arról sem, hogy a hétvégi buliban elég rendesen berúgtam. Nem történt semmi, a barátaim vigyáztak rám, mert ők teljesen józanok voltak.


16/l


2011. szept. 30. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomaszt, mondd el, de ha nincs semmi komoly, és ezt nem akarod sűrűn csinálni, akkor felesleges. Megtörtént és kész. Legközelebb már tudni fogod, mennyit ihatsz, hogy ne legyél ilyen részeg.
2011. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Mondd el!
2011. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el! Elveszíted a bizalmukat. Viszont többé ne csináld. Ha nincsenek ott a rendes barátaid, tudod milyen kiszolgáltatott egy ember részegen? Bármi megtörténhet vele. Úgyhogy ha nem óhajtod a jövőben ezt folytatni, ne mond el. Most semmiképp, esetleg pár év múlva, és akkor jót nevettek.
2011. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne mondd! A szülőket nem kell mindenbe beavatni
2011. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem mondom el nekik, úgyse tudják meg senkitől. igen, így utólag belegondolva nem kellett volna ennyit innom, mivel kb a fél nap kiesett...és tudom hogy mennyi borzalmas dolog történhetett volna velem, ha nem vigyáznak rám a többiek...:/

2011. okt. 1. 22:42
 6/14 anonim ***** válasza:
ne mond! :)
2011. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minidg is az őszinteség híve voltam, de létezik olyan hogy kegyes hazugság. Ha elmondanád valószínűleg kiborulnának, mint minden szülő, hogy "vajon mit cisnáltan rosszul? Leszerepeltem mint anya!" és ilyenek. Nem kell a felesleges műbalhé, úgy se tudják meg senkitől, remélhetőleg.
2011. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A vp t elmondhatod, az alkoholt ne, max annyit h megkostoltal 1 pici likört vagy nemtom, nemismerem a szüleidet, hogy mennyire rugalmasak ilyen téren, de nem lehet tökéletesa kapcsolatotok, erre több jel is utal
2011. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
milyen jelek?
2011. okt. 7. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:

De figyelj, akkor ki itatott le?

Ott voltak a "jó barátaid" és végignézték ahogy hülyére iszod magad, ők meg nem ittak semmit? Vagy hogy volt ez? Nem egészen tudom elképzelni...

Azon is érdemes elgondolkoznod, hogy tényleg ők-e a barátaid?

Vagy valamit félre értettem?

2011. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!