Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16éves fiút egyedül hagynátok...

16éves fiút egyedül hagynátok hétvégére Budapesten?

Figyelt kérdés
Félek hogy elmegy valahova a tudtom nélkül éjszaka. Általában, ha szórakozi megy csak sört iszik. De egyszer már volt rá példa, hogy egy házibulin sokat ivott és felhívott az éjszaka közepén, hogy vigyem haza mert rosszul érzi magát. Nincsenek rokonaink a városban, senkitől nem tud segítséget kérni ha valami történik vele.
2011. szept. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A kora alapján simán! Én egyedül merném hagyni, mert tudom nem tenne olyat, amit nem engedek neki. Ennek ellenére aggódnék persze, de bizti nem lenne baj. Nekem úgy tűnik, hogy nem bízol meg a fiadban. Ha bízol benne csak aggódsz érte akkor egyedül hagyhatod, ha problémás inkább ne tedd.
2011. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Neked kell ismerni a fiút. Ha könnyen befolyásolható, és hajlamos a rosszaságra, akkor nem. Ha felelősségteljes, elvei vannak, akkor igen. Lehet, h. nem is megy el, hanem otthon csap egy jó kis bulit.
2011. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
92%
Engem 13 évesen szó nélkül hagytak itthon.Mire hazajöttem elutaztak.Haláleset miatt.Én úgy gondolom ha 14-15 éves korig nem sikerül az alapokat lerakni egy gyereknél akkor már mindegy.Igen,simán itthon hagynám ,bár biztosan aggódnék de meg is bíznék benne.Ez javára válhat a kapcsolatotoknak.
2011. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 16évesen nyugodtan egyedül hagyhatod már !
2011. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
égen
2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!