Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol kaphatok Budapesten olyan...

Hol kaphatok Budapesten olyan teleszkópos eszközt, melynek segítségével a magasan lévő garnist is elérem és a függönyt egyedül is felrakhatom? Mi ennek az eszköznek a pontos neve, mert több variáció után sem találom a neten?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
létra..
2011. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:))))))
2011. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elég idétlen hozzászólások eddig.

Nem vagyok agyilag annyira gyenge, hogy ne jutna eszembe a létra, mint megoldás. Viszont nem akarok egy létrát venni és azt tárolni, kerülgetni a későbbiekben a lakásban.

2011. jún. 15. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Teleszkóposkarnisleszedő.


(vagy létra)

2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 23:33


Ez jó lenne a A nagy HoHoHo Horgász epizódcímének.

Viszont a kérdésemre haszontalan válasz.

2011. jún. 15. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:

a legkézenfekvőbb tényleg a létra. hidd el, ha feltaláltak volna már olyan eszközt, ami neked kell, akkor te is megtaláltad volna egyedül.


egy létra jó szolgálatot tesz más esetekben is, és kb minden lakásban lehet neki helyet találni. nekem összvisz 50nmes a lakásom, és mégis észrevétlenül elfér benne egy átlag méretű létra.


egyébként nem garnis, hanem karnis!

2011. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről a létrán kívül.
2011. jún. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
évekkel ezelött valamelyik teleshop műsorban hírdettek ilyet, ezen a vonalon talán el lehet indulni a keresgéléssel. boltban még sosem láttam.
2011. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!