Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! A hormonjai miatt...

Segítség! A hormonjai miatt k. rvul el a legjobb barátnőm, vagy csak hülye? 14L

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk.

Legjobb barátnőm megy egy sportja miatt Horvátországba a nyáron és elhatározta, hogy elveszti a szüzességét o.O

Ez azért tőle a legfurább, mert mindig fiúsan öltözködik, sose volt fús-ügye és elég vallásos a családja. Ennek ellenére most óvszert hord magánál és kelleti magát mindenkinek.

Tegnap voltunk egy házibuliban, voltunk vagy 50-en, ő ott is felállt az asztalra p.csagatyában és ott vonaglott és smárolt 4 sráccal.

Már rászóltunk párszor, de ő csak annyit mond rá mindig nevetve, hogy meghülyítik a hormonok és hogy ne izguljunk, nem kell babacuccokat vennünk mert a bátyja adott neki kotont.

Én is, és a többi barátnőm is szeretünk csinosak lenni, ha megnéz minket egy helyes srác, de ő olyan lett, hogyha valaki csak rákacsint már szinte az ölében ül.

Mi ez?? Segítség!


2011. okt. 1. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy pont az eddigi elfojtások, fiús öltözködés, vallásos család, stb.... most teljesen kitörtek belőle.


Hasonló volt az én viselkedésem is, mikor ennyi idős voltam.


De azért az durva, hogy most mindenhová óvszerrel jár megfontoltan és még hajtogatja is. Valószínű hogy némi feltűnési viszketegséggel is együtt jár. Az is lehet hogy azt tapasztalta hogy a k..rvás lányokra jobban gerjednek a srácok és ezért ő is így viselkedik most.

2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy nem rossz... esetleg magyarázd el neki, hogy nem ettől lesz valaki nő, hogy már 14 évesen k*rvul, meg tartós kapcsolata nagyon nem fog így kialakulni, mivel a fiúk normális kapcsolatra olyan lányt keresnek, aki nem ennyire kicsapongó. Mondd neki, hogy a fiúk valószínűleg kibeszélik a háta mögött, aztán majd ha így folytatja, pár év múlva majd mindenki egy nagy K-nak fogja tartani. Aztán meg ha nem hallgat rád, akkor haggyad, majd tanul a saját kárán. De meg kell mondjam, tényleg nagyon fiatal még ahhoz, hogy ilyeneket csináljon, az ilyen viselkedés szerintem ennél idősebb korban sem normális :/
2011. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert eddig elfolytotta. Mindig a középutat kell keresni ! És az se jó ha a szülők semmit se engednek a gyereknek. Mer aztán 18 évesek lesznek és megnézhetik magukat mire mentek a szigorral ! 17éves lány anyukája
2011. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát hívd el négyszemközt beszélgetni, és mond el neki, hogy szerinted k*rvára elkurvult. Ha a legjobb barátnőd, akkor megért, ha nem akkor keress mást :)

14/L

2011. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ez egy fiu véleménye volt egy barátnőm aki igy csinált és montam neki hogy ezt hagyja abba mert igazából már 2 éve csinálta és nagyon elkerülték az osztálytársai én voltam az egyetlen akivel beszélt de ezért éniskilettem közösítve és aztán megmondtam neki mindent normálisan de nem hagyta abba

de a végén be érte annyival hogy lesmároljon valaki és rámtámadt és lesmárolt

2011. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keep on rollin bitcsiz
2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert terhes
2011. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!