Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiii07 kérdése:

Segítség! Az egyik legjobb barátom, mégis simán smárolunk, tapizunk. Miközben egyikőnk sem akar járni a másikkal. Most akkor mivan? A többi lent.15/L

Figyelt kérdés

Oké szóvala történet az hogy nemrég költöztem külföldre és a környéken lakó magyarokkal már össze is haverkodtam. Így tettem szert 3 jó barátra. Mind fiúk. Mindig kijöttem a fiúkkal. Az egész úgy kezdődött hogy felelsz vagy merszeztünk és... nem szégyenlősködtünk meg semmi. És szóval az egyik fiú...jól néz ki meg minden..de nem akarunk járni! De valahogy mégis mindig közel kerülünk, úgy értem... Mikor átmegyek hozzá simán tapizzuk egymást...megfogjuk egymás fenekét..megfogja a mellemet, és..engem nem zavar..:/ És nemrég..csókolóztunk..ittunk kicsit, de...szóval meg sem éreztük.és odajött...az ölembe ült és kérdezte: smárolunk? mondom miért ne...

és szóval nem tudom mi van. :S mert én nem akarok vele járni. és ő sem velem. mégis simán úgy viselkedünk. :O pedig mondtuk egymásnak hogy nem akarunk járni.

szerintetek?


2011. okt. 5. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

R.I.B.A.N.C vagy.


semmi több.

a átlagos tiniribanc, hogy baszódnál meg anyád után.

2011. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Üdvözöllek a Rib@ncok Klubja friss tagjaként!
2011. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
LOL! Kedves Első a ugyanarra gondoltunk és egyszerre is írtuk meg az igazságot. XD
2011. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
69%

ebben sztem nincs semmi rossz. én is egy barátommal csókolóztam először :)


emberek, 15 éves! mit vártok tőle, valamiféle csöpögős (jaj, nekem a Dönci PÁROM és ő lesz a férjem, mert egyszer lesmárolt, és jövő héten le is fekszem vele, mert szülinapja lesz, tizenhatodik, láwcsííí Döncííí"-dumát? még mindig normálisabb...

2011. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Így kezdődik egy gang bang party.Legközelebb meg a többivel smárolsz meg taperoltatod magad.Aztán meg 4-esben jöhet a menet.Legközelebbi kérdésed az lesz, hogy "Terhes vagyok e attól, hogy nem védekeztünk?"-a válaszom igen, terhes vagy.
2011. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
vonzódtok egymáshoz, de nem akartok ( még) kapcsolatot kialakítani. ennyi, ne komplikáld már túl a dolgot. amúgy meg jól nyomod így 15 évesen, pia, egyebek. és kedves döncis válaszoló, még mindig jobb az ilyen, mint amit leírtál, feltéve, ha komoly kapcsolatról van szó. a kifejezésmód nem minden.
2011. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 napietus ***** válasza:
75%

a piás rész fölött elsiklottam, az tleg nem normális dolog ennyi idősen. de egy 15 évesnek akkor sem az a dolga, hogy komoly kapcsolata legyen. arra ráér, hosszú az élet :) ez az időszak nem erről szól, még csak most fedezik fel a másik nemet.


írom mindezt úgy, hogy közben azt gondolom, hogy aki viszont 17 éves kora előtt hagyja magát megdugni, az se százas.

2011. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 menta34 ***** válasza:
88%

és most ebben mit segítsünk? tartsuk a gyertyát?:D


Szerintem ha mindkettőtöknek jó akkor csináljátok, csak majd védekezzetek ha oda jut a téma:) Járni meg nem kell, ha nem akarsz:))

2011. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!