Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám anyumnak bebizon...

Hogyan tudnám anyumnak bebizonyítani, hogy szűz vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, van egy másfél éves kapcsolatom, és a barátom is 16 éves.

Kb. 3 hónapja anyám a fejébe vette, hogy mi már lefeküdtünk, ezért mostanába már nem engedi, hogy hosszabb időtartamot töltsünk együtt (14-től 18-ig) vagy hogy együtt aludjunk. (amikor összejöttünk, egy hónap után mindkettőnk szülei engedték, mert bíztak bennünk.)

Az ő szülei hisznek nekünk, és tényleg nem feküdtünk le.!

Én meg anyunak már régebben is megígértem, hogy 18 évesen szeretném elveszíteni a szüzességemet.

De most kb. 3 hónapja ez van...:S


Hogyan tudnám vele elhitetni, hogyan bizonyítsam be az igazunkat.?!


2011. okt. 2. 12:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, mondd el a gondodat, és kérj papírt, hogy virgo intacta vagy.
2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
42%
Tököt a vízalányomni?Hagyd rá,ha bizonyítanád(minek magyánügy)akkor meg kitalálná,össze beszéltél orvossal,mással.Azt hisz el amit akar,és azt képzel rólad amit akar.De ha már megtörtént volna?nem lenne mindegy???Biztosan csak irigykedik,féltékenykedik rád,tudat alatt.Mert boldognak lát!
2011. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal menj el nőgyógyászhoz és majd neki elfogja hinni.
2011. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is elmehetsz nőgyógyászhoz, csak mondd meg neki-mármint a nőgyógyásznak-, hogy írja rá a papírodra, hogy szűz vagy.
2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

De mégis ezt honnan látja a nőgyógyász, mert rengeteget sportolok, és lehet hogy már kiszakadt a szűzhártyám.:S

Valamint, még nem nagyon járok nőgyógyászhoz, és igazából, egy kicsit félek is elmenni.:S

Anyu viszont engem biztos nem kísérne el, mert ezt meg is mondta nekem...

2011. okt. 2. 12:44
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem meg anyukádat.. és mit sportolsz?
2011. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
Hiába próbálkoznátok nőgyógyásznál!Orvosi titoktartás!!mindenek fölött.Nemhagyná magát az orvos törvénytelen dologra rávenni.
2011. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ha a beteg azt mondja az orvosnak, hogy közölje a vizsgálat eredményét az anyjával, akkor az orvos közölni is fogja. Az orvosi titoktartás azt jelenti, hogy csak annak mondhat el bármit, akinek a beteg megengedi.
2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz, hogy anyukád nem bízik benned...Nem is értem a hozzáállását..Én is egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy menjetek el ketten az orvoshoz.


18/L

2011. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

De nem kísérne el..:S

Pedig szerintem semmit rosszat nem csináltam, kitűnő tanuló vagyok környezetvédelmi iskolában..

amugy focizok, vízilabdázok, táncolok és régebben karatéztam is.

2011. okt. 2. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!