Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A nőgyógyász azt mondta, hogy...

A nőgyógyász azt mondta, hogy csak nem szűz lányokat vizsgál meg az eszközeivel. De ha valaki 40 évesen is szűz, annál már kialakulhat mindenféle betegség. Akkor sem vizsgálhatja meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok jártas a témában, de a legtöbb betegség az ugye szexuális úton terjed, így elméletileg olyan baja nem nagyon lehet, amihez fel is kéne nyúlni, de nem értek hozzá, amúgy meg ott van, hogy akkor lehet végbélen keresztül vizsgálni, de szerintem ilyen korban már nem fogja zavarni ha hüvelyen keresztül vizsgálják, hacsak nincs meg még tényleg a szűzhártya. De én már olyan orvosról is hallottam, aki nem zavartatja magát és fiatal szűz lányokat is hüvelyen keresztül vizsgál, főleg ha valami komoly panasz van.
2010. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A te nőgyógyászod ezt mondta - a legtöbb ettől függetlenül simán vizsgál szűz lányokat (nőket) is, bár valljuk be ritka, hogy aki szűz az nőgyógyászhoz jár.

Ahogy a 40 éves szűz mégritkább.

2010. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit mondott a doki hülyeség,tény a szűzeket 2 féle módón lehet megvizsgálni,de erről a legtöbb kamasz,v. húszas éveiben járó szűz lány nem tud,ha tudná,akkor választani is tudna a vizsgálat menetéről.

Szóval:

1.Lehet végbélen keresztül vizsgálni,ekkor a fenekébe belenyúl az újjával,na ezt hagynám,ezt nem engedném.

2.Lehet rendesen hüvelyi úton,most már ők is többnyire ezt csinálják,kivétel,ha nagyon fiatal személyről van szó.

Sima vizsgálatnál,szóval nem rákszűrésnél,benyúl kicsit az újjával,tágit ilyenkor és pálcikával mintát vesz,ez nem fáj és kevésbbé cik mint ha az ember fenekébe kotorna.


Rákszűrűskor pedig ilyen fémeszközt helyez a hüvelybe,majd azt szétnyitja,na az fáj,de igazából szűzeknél is lehet rákszűrűsét csinálni mert van kisebb,rugalmasabb eszköz is,csak nálunk nem törödnek a beteggel.

Ha beírod nőgyógyászati vizsgálat a google-ba videot is találsz róla.


Ja azt közöld hogy szűz vagy,azzal ne foglalkozz mit gondol rólad,hisz van orvosi titok tartás.


És nem tudom voltál-e már ilyen dokinál,szóval írók pár jó tanácsot:


1.Szoknyában v. hosszú felsőbe menjél.

2.Többnyire a rendelőn belül szokott lenni egy függönnyel elválasztott vizsgáló rész,ott kell alul levetkőzni,az említett ruhák meg mégis takarnak valamennyire.

3.A legtöbb esetben az orvoson kívül vizsgálat alatt nincs bennt más személy,de van hogy bejönn nézelődni egy ápolónő,na az elején már kérheted hogy más ne legyen bennt,engem marhára zavarna,ha fölöslegesen ott kukkolna még valaki.


Ja ha mégis lenne külön öltöző,akkor is nyugodtan menj be alsóneműbe és ráérsz majd a vizsgálóban levenni a bugyit és még sem meztlen seggel kell besétálnod az orvoshoz.


És nálad biztos nem a fenékben fog kotorászni,de ha mégis azt szeretné,mond meg a hüvelyi úton szeretnéd.Ja és van doki aki a mellett is szereti megnézni,ha nem akarod akkor mond meg hogy nem szeretnéd,ha meg akarod nézetettni,akkor mond meg hogy előbb alul felöltöznél,mert nem akarsz pucéron állni.Ennyi.

2010. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!