Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk szerintetek "gáz" ha egy...

Fiúk szerintetek "gáz" ha egy lány foci meccsekre jár? Illetve érdekli a foci.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (lány) és már elég 'régóta járok meccsekre,de eddig soha nem szóltak meg érte ma viszont megkaptam a magamét. Igazából nem izgat,mert nagyon sok barátom lett ez által és már sok helyen megfordultam,külföldön is ez által,de valamilyen szinten zavar,hogy megszóltak miatta. Most lesz a derby is már nagyon be vagyok zsonga miatta,de most ,hogy leszóltak kicsit elgondolkodtam..:/ ti szóltatok már meg lányt ez miatt,hogy érdekli a foci??

Szerintetek?


2011. okt. 19. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is imádtam a focit 15 éves koromig.Egésznap fociztam a fiúkkal,dekáztam.Engem is ugyanúgy cselztek,ugyan úgy estem össze-vissza én is ha úgy volt :D Aztán beköszöntött a szerelem,a foci abba maradt és elkezdtek érdekelni a lányos dolgok.Ezzel nem azt mondom hogy jaj majd kinövöd,mert szerintem ebben semmi rossz nincs.Sőt,hogy fog majd ennek örülni a jövendőbeli barátod,hogy meg lehet veled meccseket nézni:)

17L

2011. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet félre értetted,én jazz balletozok szóval nem az van,hogy minden szünetben foci meg éjjel nappal csak a foci. Csupán szeretem és érdekel..de nem vagyok fiús:d


Köszönöm,hogy írtál! Amúgy most így belegondolva nem én vagyok a stadionban egyedül lány,szóval ebből kiindulva csak nem gáz:D

2011. okt. 19. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz! Én is elég fiatal korom óta járok meccsekre most 27 éves vagyok és nem szivessen hagyom ki a hétvégi meccseket! Nem vagyok fanatikus de szeretem a meccsek hangulatát!! A kisfiamat is mielöbb rá akarom szoktatni!

27L

2011. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is sok lány van. szard le őket!
2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!