Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimiben van lány foci,...

Melyik gimiben van lány foci, emelt szintű biosz, ünnepek, jófej tanárok, szép suli pest megyében?

Figyelt kérdés
Majd később állatorvosnak tanulok.Ha lehet konkrét sulineveket adjatok.Köszi!
2011. okt. 1. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ha nem csak pest megyébe keresnél, akkor Tokaj- Tokaji Ferenc Gimi.
2011. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

Nagykőrös. Arany János Gimi.

Az egyetlen, ami nem stimmel, hogy foci helyett nálunk lány kézilabda van. a többi stimmel. Ja, de a suli református.

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola, bár emelt biosz nincs, de önszorgalomból megvalósítható, a többi stimmel
2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Cegléd Kossuth gimi. Lány foci nincs, csak kosár. Emelt biosz van, nagyon jó a tanár és csomó diákprogram van év közben. Szerintem szép a suli, de a szép mindenkinek mást jelent. Az épület több mint 100 éves, szóval nem modern építésű, de nekem éppen ezért tetszik.
2011. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xantus János Két Tannyelvű Gimnázium: mindegyik stimmel, csak az emelt szintű biosz nem, mondjuk később fel lehet venni fakultatív tantárgynak.

Esetleg a Szent László Gimnázium: Ott van külön biosz-kémia osztály. Mindegyik meg vanott, viszont azt nem tudom,hogy van-e lány foci...

2011. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a keletis vagyok, most nemrég indult nálunk biosz érettségi felkészítő :)
2011. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!