Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet kezdeni egy bulifügg...

Mit lehet kezdeni egy bulifüggő gyerekkel?

Figyelt kérdés
A drága kislányom most a szobájában bőg,mert talán először nem engedtem el bulizni.Tepert ma nagyon,de akkor sem engedtem el!
2011. okt. 21. 22:07
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

épp fordítva kéne.nyáron bulizni többet.

évközben meg néha.de kevesebbet.

2011. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
83%
Már bocsánat, de ezt Te bas.ztad el már elég régen!
2011. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
75%

Semmi logikája nincs a tetteidnek.

Most megtette és nem engeded. Ezek után én a kisujjamat sem mozdítanám, semmi olyat nem tennék, ami neked jó.

Ha olyan lázadó kamasz a lányod, amilyen én voltam, akkor erre készülhetsz és kezdődik az utálkozás és a harc és talán évekig nem is beszéltek majd.

Persze azért ehhez súlyosabb ellentét kell és mélyebb harag, de erről nem írtál, így akár benne is lehet a pakliban.

2011. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Nyáron arra várt állítólag,hogy az akkori "barátai" nem-e hívják.Augusztus óta eltalál egyedül is,sőt már nem is egyedül.Jött érte ma is a barátnője,hogy menjenek együtt,akkor kezdett el könyörögni!
2011. okt. 21. 22:28
 15/51 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, ha a lány írna, hogy 15 éves, nem engedik el buliba, mit tegyen, akkor mindenki lehurrogná, hogy miért akar ennyi idősen bulizni.

Szerintem a többség ide csak szórakozni jár.

2011. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, miért te nem szórakozni jársz ide?

Elég rossz lehet hivatásnak tekinteni egy anonim oldalt :)

2011. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Alapból jóban vagyunk,de most be telt a pohár! Kisujját sem mozdítja meg itthon! Oké,most elmosogatott,mi a bizonyíték arra,hogy következő héten megcsinálja amit kérek,és nem sz.rik bele?Bizonyítson utána lehet menni bulizgatni!De ezt ő nem értette meg,csak könyörgött,aztán ránk vágta az ajtót,és elvonult sírni.A barátnője már hazament vagy el a buliba,nem tudom!
2011. okt. 21. 22:33
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, TE voltal az, aki hibazott, mivel mar korabban kellett volna befogni a lanyodat, hogy vegezzen el bizonyos munkakat otthon, es ha elvegezte, elmehet pl. A masik, hogy eddig minden szo nelkul elengedted, es most lettel szigoru, sot a baratnoje elott megalaztad a lanyodat, mivel a lanyod most igy erezz!

Egyebkent korainak tartom azt, hogy egy 15 eves gyermeknek szorakozni kelljen minden hetvegen pl.

2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen így elengeded bulizni??? o.O

Az elején kellett volna nemet mondani, vagy feltételhez kötni a bulizást. Most már sajnálhatod......

22/L

2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez nagyon sz@r. A gyereket úgy megaláztad, hogy csak na. És hidd el, nem a nevelő célzatú mosogatásra fog emlékezni, hanem erre a megalázó esetre, hogy könyörögteted, aztán meg így írsz róla. Gondolom, így is beszélsz vele! Gondolkodj egy picit: ez az az anyuka, akihez a világ végéről is bármikor szaladhatunk egy kis szeretetért? Most nem a buliról van szó kizárólag, hanem a módszerről, és a kamaszvágyakról.
2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!