Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhagytam ma a pénztárcám,...

Elhagytam ma a pénztárcám, benne több tízezer forintnyi értékkel,5ezer ft. Készpénzzel és az összes iratommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kizárt, hogy meglegyen, a végállomásra nem adták le. Teljesen elment az életkedvem, igazából nincs is kedvem már élni. Szinte már törvényszerű, hogy évente eltűnnek a cuccaim és belefáradtam. Az öklömet már tropára vertem a falban, az sem segített a gondomon, nem tudom, hogy mit tehetnék még. Lehet, a másik kezemet is szét kéne üttetnem..
2011. okt. 23. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha évente eltűnnek, talán vigyázni kellene rá...?
2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Tudom tanácsolni a láncos pénztárcát. Fogod a tárcád beteszed a zsebedbe és kikötöd a nadrágodhoz, aztán ki is eshetne a zsebedből, a lánc miatt nem tudod elhagyni.
2011. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, én ezért vigyázok mindenemre, mert nagyon parázok hogy elveszik. Csak oda kell figyelni rá, más nem tudok írni. Főleg tudhatnád, ha évente (?) tűnik el.

Mást nem tehetsz, ha nem lesz meg, újra kell csináltatnod. És utána (közben) jól gondold át, hogy pl. a kabátzsebed helyett a belső zsebbe teszed, vagy nem a hátitatyódba hanem övtáskát használsz stb.

A kezed meg ne verd szét, mert tb kártya nélkül nem is tudod megnézetni....

2011. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A falat hiába vered.

Még az iratokat megkaphatod, mert szokták bedobni valamelyik postai levélszekrénybe.

Ha megpróbálnál magadon változtatni és jobban figyelnél az értékeidre, lehet egyre kevésbé hagyogatnál el dolgokat.

2011. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sprintelsz a buszhoz, hogy hajnalba elérd. Be van cipzározva a táska. A buszon észreveszed, hogy a kulacs gyárilag sz*r, gyors kipakolod, és "megmented" ami menthető. Majd rá 1-2 megálló múlva leszállsz és fenthagyod a pénztárcát véletlenül, mert egész úton azzal bíbelődtél, hogy ne ázzon el teljesen a táskád. Szerinted nekem élmény volt?
2011. okt. 23. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem volt élmény de nekem alap h visszafordulok mielőtt leszállok, és nem érdekel hogy ha 1 megállót megyek tovább de legalább megvan mindenem ami meg pótolható az pótolható mint pl egy táska.
2011. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a rendőrségre, és jelentsd be hogy eltűntek az irataid. Ez az első. Utána reménykedj benne, hogy valami jóérzésű visszajuttatja neked a többit.
2011. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, sok jó érzésű ember van. Hátha meg lesz. Amúgy ha leülsz és gondolkodsz hogy meg lesz-e mit érzel? Meglesz?
2011. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Bizakodok benne, hogy meglesz, ha magamból indulok ki, az iratokat mindenképp visszaadnám, mert egyrészt nem tudok velük mit kezdeni, másrészt jól esne az a hálálkodás, amit azért kapnék, mert nem vagyok tolvaj.

A pénz nem érdekel, az iratok a fontosak.

2011. okt. 23. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan, szerinted nincsenek hozzád hasonló emberek, akik elhagyják néha a cuccukat? Amúgy rendőrség, okmányiroda - kapsz ideiglenes papírokat, amíg ki nem adják az újakat, gondolom megfelelő összegért. Addig is az útleveledet hordd magaddal.
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!