Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mikor közösítenét...

Kamaszok, ti mikor közösítenétek egy gyereket ki teljesen a közösségetekből, osztályotokból?

Figyelt kérdés
Milyen esetben, ha az a gyerek milyen lenne? Mikor nem lennétek hajlandók valakivel haverkodni?
2011. okt. 28. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
már ha nem úgy nézel ki, mint a többi, már ferdének néznek :DDD
2011. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyképű, egoista ember lenne, akinek nincsen humora, felvág a semmire, valamint mindenkinek beszólna, aztán meg csak a haverjaival menne jönni hogy ha verekedés lenne. De ezt még mind elviselném, mert meglehetne talán nevelni a tagot, de ha gerinctelen, meg spicli, akkor biztosan nem adnék neki még egy esélyt (SEM). Gondolkoztam hogy beírom ide, hogy akkor közösítenénk ki, hogy ha cigány, de ez nem lenne igaz, mert vannak rendes cigány ismerőseim.
2011. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha nem jó fej,nincs humora és nem lehet vele arról beszélni amiről épp az osztálytársakkal beszélünk,ha mindent elmond az ofnk-nek még azt is amit nem kéne
2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pl nálunk van egy lány,aki állandóan elfordul,ha valaki próbálkozik vele beszélgetni,nem szól senkihez,bár kivan közösítve,de nem rossz értelemben,tehát nem bántjuk,az év nagy részében nem törődünk vele,de a többi osztályból elég sokan röhögnek rajta.Én sem értem miért nem tudott beilleszkedni,amikor nem egy rossz osztályról van szó,mindenki rendes,jó fej.Bár nagyon sokat számít első benyomás,ez dönti el a legtöbbet magunkról.
2015. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!