Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves fiúnak ajándékötlet...

13 éves fiúnak ajándékötlet születésnapra?

Figyelt kérdés

az öcsémnek szeretnék venni valamit, max 10000-ig. Nem élünk együtt, így nem igazán tudom miket szeret egy hasonló korú. (én már felnőtt, külön családdal, nagy a korkülönbség)

Pénzt nem szeretnék, kérlek azt ne írjátok.

Számítógépezni szeret azt tudom.


2011. nov. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt se tudod, hogy milyen zenét szeret? Esetleg vehetnél neki valami együtteses pólót.
2011. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A ,,számítógépezni szeret" fogalom túl tág.Kicsit több kéne pl.ha szeret gépezni akkor csak játszik vagy inkább csak szörföl a neten.De ha nem tudsz kitalálni semmit akkor csak adj neki pénzt.Annak is lehet örülni ha gyűjtesz valamire.Bár mivel az öcséd ezért mégis közelebbi kapcsolat mint egy nagynéni szóval...
2011. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
felesleges számítógépes dolgokat venni. manapság ösztönzés nélkül leülnek a gép elé akár szörgözni a neten akár játszani és ha még te is játékot vagy valamit veszel neki.... valami olyasmit vegyél ami felkelti az érdeklődését valami új felé, de mégsem unalmas.
2011. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de mi legyen az?
2011. nov. 1. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen számítógépes játékokat szeret?Autós,lövöldözős,szimulátor,stratégiai...stb?Mert így nehéz megmondani ha nem tudjuk miket szeret.
2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
esetleg program? Csodák palotája? vagy milyen ruhamárkák mennek most? pl. converse cipő?
2011. nov. 2. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:

PC

Convers Cipő

DC póló

Sims

Macsó parfüm

Társas játék az a 3D játékok

monopoly .....

2011. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg neki a Csodák Palotája a Sims 2-höz akkor esetleg azt.Esetleg ha tényleg szereti a simset,nincs meg neki és ha belefér még a kertebe akkor megveheted a sims 3-at is. Itt viszonylag nem olyan drága mint pl.: a media markt-be: [link]
2011. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ugye tudod milyen hülyeséget írtál? A csodák palotája egy ilyen élmény múzeum kiállítás izé a millenáris parkban. A sims 2 nek pedig nincs olyan kiegészítője hogy csodák palotája.
2011. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a sims-t ne vegyél neki szerintem..azt én inkább lányok kezében tudom elképzelni nem hinném,hogy fiuk is örömmel sims-eznek.

esetleg valami pólót.

2011. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!