Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 50. születésnapra ajándékötlet?

50. születésnapra ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Apukánk születésnapja lesz, de nem tudjuk mit vegyünk
2011. ápr. 9. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
süssetek neki tortát, pl ha szeret horgászni akkor hal formájút, ami a hobbyjával kapcsolatos, annak biztosan örülne
2011. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy részletes családfa?
2011. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lesz neki fényképes tortája.

Részletes családfa??? Ez alatt mit értesz?

2011. ápr. 9. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Párom apukájának rendeztek egy éttermi kajálást,ahol az egész család ott volt.
2011. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lesz meglepi buli is, de azonkivül szeretnénk vmi nagyobb ajándékot, mégis csak 50éves lesz. Csak nem tudjuk mit. Anya aranyláncot vesz neki, de más ékszert nem hord.
2011. ápr. 12. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az édesapámnak készítettem egy fényképalbumot.Vettem egy normál,vastag képalbumot szépen fedíszítettem majd az elmúlt 50 évéből képeket raktam bele egészen a születéstől kezdve az unokája születéséig kb 80 db képet és minden képhez mellékeltem szöveget is.Majd becsomagoltam szépen és amikor jött a nagy nap könnyes szemmel lapozta végig.
2011. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Sógorom öt évente ilyet kap tőlem....

2011. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
50-es sebességkorlátozó (piros körben 50-es) tábla. Ez aranyos szerintem. ^^
2011. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az a fénykép albumos jó ötlet.

Papám is olyat kapott a 60. szülinapjára .. meg nagy buli vt, de azt ő szervezte.

És anuy szerkeztete meg h hlegyenek a képek és elküldtük dm-nek és ott lehet csináltatni albumot olyan jelleggel mint egy könyv.

És hát sok mindent kapott, de teljesen biztos vagyok benne hogy ez tetszett neki a legjobban. És egyetlen egy kisgyerek kori képe van és ott kinyitotta a könyvet és azzal járkálta be az egész termet és külön megmutata mindenkinek h milyen vt kicsinek és mindenkinek elmondta h azt a pulcsit mg az anyukája kötötte(erre olyan nagyon büszke vt)

2011. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!