Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányok! Ti mit...

12-13 éves lányok! Ti mit kérnétek karácsonya a helyemben? 4 dolgot utálok kapni, ezeket ne írjátok: társasjáték (kivéve Találd ki Exxtra), könyv, felsők, meg ilyen kis nyakláncok) Légyszi minnél többen írjatok! Szerintetek? 12/L

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát szívesen várom aki korombeli lány :D
2011. nov. 3. 09:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Zenei CD, DVD, esetleg számítógépes játék (ennyi idősen én pl. imádtam a Sims-et).

Van esetleg valami hobbid? Mert azzal kapcsolatban is lehet kérni dolgokat. Pl. barátnőm lovagolt, karácsonyra lovagló csizmát, nadrágot, sisakot kért.

2011. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát igaz 14 éves vagyok, de szerintem a karácsonyba az egyik legszebb dolog ha AJÁNDÉK és nem pedig te kérsz, tőlem is anyu kérdezi de én annyit mondok 'nekem mindegy' meg hogy 'nem tudom' Úgy érzem hogy egy fokon meg van amit szeretnék, mivel úgy neveltek hogy ne legyek telhetetlen, és ne verjem magam a földhöz ha valamit nem kaphatok meg, mert pl: nincs meg az anyagi lehetőség, akkor én azt elfogadom és ha már alapból tudom hogy erre anyáéknak nem lenne pénze, akkor azt már nem is mondom...Én majd kapok amit kapok.. Nem szeretnék úgy nagyon semmit, amit meg szeretnék az lehetetlen, mert nincs esélyem a kedvenc bandámmal találkozni.. Ez lenne a legnagyobb ajándék, de hát ezt nem kaphatom :) Szerintem ne kérj hanem lepődj meg ha valami jó dolgot kapsz :)

14L

2011. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Tőlem is mindig megkérdezik,de én általában csak 12-3 dolgot kapok,de annak nagyon örülök.

Ahogyan az első írta én Sims-ezni szoktam. (számítógépre való játék,ahol embereket lehet irányítani úgy mintha valóban élnének.) Tehát,ezt szoktam kérni,pontosabban mindig más kiegészítő lemezt.

Illetve a mamámtól és anyukámtól együtt kapok mindig valamit,tőlük általában telefont vagy ilyen elektronikai dolgokat kérek.

Illetve apukámtól és a másik nagyszüleimtől könyveket szoktam kérni,tudom,hogy te nem szeretsz olvasni,de én igen :D

Nos,ennyi.

Megtennéd,hogy adsz egy zöld kis kezet,thank you ! :)

2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%

Ja és anyukám is elolvasta a kérdésed és azt üzeni,hogy :


"Más még egy csomag ceruzának is örülne,de látszik rajtad Drágám,hogy kicsit el vagy kényeztetve.Őszintén anyukád helyében nem vennék semmit,ha a lányom lennél..."


Bocsi,ezt anyukám kérte,hogy írjam le mert,hogy fontos a nevelés és a szigor,meg ilyen,nem igazán értettem :D

2011. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
a 12-3 is bőven kielégítő szám, én úgy 5-6ot, és nagyon szoktam örülni. ha nem tudod mit kérj, ne kérj semmit, mondd, hogy legyen meglepi, sokkal izgalmasabb. én még így 16 éves fejjel is imádok izgulni, hogy vajh' mi lehet a fa alatt. :)
2011. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én Monster High figurákat kérek!

Találd ki extrát én is szeretnék! Na meg Twister hoppot!

Én gyűjtök laptopra is :DD

Láttam 4-5 jópofa könyvet is pl. Matched-Egymáshoz rendelve

meg Korrallok hercegnője (figyelem! nem ygerekes 19 fiú ismerősöm olvasssa)

Selena Gomezes asztali alátétre is naon vágyok!


L/12

2011. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok, a szüleim meg senki nem tudja már, hogy mit vegyenek nekünk, valahogy nem tudják mit akarunk (ők mondták) és így pénzt kapunk, abból ha akarok eltudok menni haverokkal moziba stb. ballagásomra kapok lehetőséget ejtőernyőzni. (: ha még nem voltatok síelni, és van rá pénz, mond h menjetek el (:
2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is Simsezek, kiegészítőket szoktam kérni. Gitározok, gitárt vagy egyéb kellékeket kérnék. Én inkább azt veszem ajándéknak, ha elmegyünk kirándulni pár napra valami különleges helyre. :))


13/L (tegnaptól)

2011. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tavaly 1 pár drága csizmát kaptam, plüss figura, telefon.
2011. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Jókat nevetek azokon akik itt panaszkodnak, hogy 13-2 meg 5-6 ajándékot kapnak csak :)


Nálunk sose kapott még senki többet 1-2nél.

2011. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!