Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányok! Ti mit...

12-13 éves lányok! Ti mit kérnétek karácsonya a helyemben? 4 dolgot utálok kapni, ezeket ne írjátok: társasjáték (kivéve Találd ki Exxtra), könyv, felsők, meg ilyen kis nyakláncok) Légyszi minnél többen írjatok! Szerintetek? 12/L

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát szívesen várom aki korombeli lány :D
2011. nov. 3. 09:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
pénzt.
2011. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ha figyelsz, rájössz: senki sem panaszkodott. :)
2011. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Fúú.Én meghalnék egy notebook-ért :'$$$.

Viszont nem hiszem hogy kapok.Max ha nagy leárazások lesznek karácsonykor :DD.

Amúgy ( a notebook-on kivül :3) én egy jégkorcsolyát szeretnék,mivel most jön a tél,és nálunk van műjégpálya. Tavaly is voltam a barátnőmmel korcsolyázni,de a korit béreltünk és óránként volt 1000.FT. Így olcsóbban is eltudnék menni korizni(egy alkalom lenne 200FT akármeddig maradánk *-*) és jobb is lenne :)

Szobaátalakítás is jól jönne ^^.De én szerintem azt szülinapomra kérek:D


13/L :)

2011. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
hát én a lányomnak ruhákat, divat ékszereket hasonlókat vettem mindig is. De te esetleg kérhetnél cd-t, szobádba valami kiegészítőt, laptop
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%
11.03 10.10 es 14éves lány.. véletlenül nem ugyanazok vagyunk?! én is pont ilyen vagyok, pont ezzt akartam írni.:D
2011. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
én műszaki dolgokat szoktam kérni, telefon tv laptop ilyesmi de kérhetsz kérhetsz photoshop-ot is ha nem vagy túl szép (ezt nem sértésből)vagy valami háziállatot ennyih
2011. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
fényképezőgép, parfüm....
2011. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és Krisztina TM , már nem azért de anyukád nem ismer,nem tudja ki vagyok,akkor légyszives ne ítélkezzen felettem. Kivételes alkalom,ugyanis nem bvagyunk valami jó anyagi helyzetben mi sem... anyukám megkérdezte mit szeretnék kapni,de még nem tudtam,így ezért vártam az ötleteket.Egyébként Sims 2-m van,azt szülnapomra kaptam :)

Köszönöm az ötleteiteket!:)

2011. nov. 21. 15:43
 19/27 anonim válasza:

ha jobban figyelsz mindenki panaszkodik. (: bocs de anyád mondja erre a csajra hogy hogy elvan kényeztetve meg stb amikor 12-3 ajándékot kapsz? (: már bocs de szerintem a karácsony nem az ajándékokról szól.. (: és nem is arról hogy én ezt meg ezt meg azt kérek.. basszuus.. vesz amit vesz. (: hülyeség kérni.. ha nem tudja megvenni csak csalódottságot fog érezni.. inkább örüljetek hogy egybe van a családotok. ;d kicsit gondolkozzatok már előre. (: ja és mellesleg 12-13 évesen lehetne már ennyi eszetek. (:



13/L

2011. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
szerintem kérj parfümöt ... vagy AVON - tól valamit . :D
2011. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!