Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti már tanultatok...

Kamaszok, ti már tanultatok jövõ hétre? Ha nem, mikor fogtok?

Figyelt kérdés
Én most ültem le tanulni, de aztán a Gyakorin találtam magam. :D Nagyon nincs kedvem tanulni..... Bár jó lenne ma túlleni rajta, utána pedig akkor már nem kéne aggódni miatta...áááá :DD 15/L
2011. nov. 3. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Jó szokásomhoz hűen az utolsó utáni pillanatban kezdek majd tanulni. 17/F
2011. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kinézem magamból, hogy vagy vasárnap este, vagy hétfő reggel, esetleg a buszon...

16/L

2011. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még én sem tanultam. Majd vasárnap. Szerencsére most amúgy sem kell sokat.
2011. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem sem kell nagyon sokat tanulni. A dogákat még megírtuk szünet elõtt. Én azt hiszem, holnap és szombaton is tanulok egy kicsit, és kész is vagyok. Meg talán ha lesz türemem hozzá, gyakorlok a nehezebb tárgyakból. :)
2011. nov. 3. 18:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem.Én majd vasárnap délután,este felé fogok megtanulni meg megírni a házit addig meg élem a szünet minden apró kis örömét:D

15L

2011. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én szombaton kezdem :33

13/L

2011. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Hétfőn az órák előtti szünetekben ^^
2011. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én ma fogok szinte mindent megcsinálni. : D Vasárnap nem fogok tanulni ,mert a tanulástól rossz kedvem lesz és nem szeretném elrontani a szülinapomat... :P
2011. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tegnap azt mondtam magamnak, hogy ma leülök tanulni. Anyum, apum dolgozik, tesóm nem zavar, majd nyugodtan tudok tanulni. Főleg, hogy verset is kell. Erre apum csak délután megy dolgozni, és nekem is mennem kell vele. Most pedig zenét hallgat, hangosan.

Ettől függetlenül próbálom rávenni magam, hogy kikapcsoljam a laptopot és leüljek tanulni.

Mondjuk nagyon jó lenne matekot gyakorolni, mert jövőhéten hatvány, gyök, logaritmus témakörből írunk dolgozatot és időnként nagyon keverem a dolgokat..


Szóval megpróbálok ma is tanulni. De ami biztos, holnap délelőtt tanulni fogok. Holnap egyedül leszek itthon délelőtt, így nyugodtan fogok tudni tanulni. De szerinem csak hétfőre fogok megtanulni. Mondjuk sok mindenből szünet előtt írtunk, szóval nem is kell most olyan sokat tanulni..

16/L

2011. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a házikat megcsináltam már hét elején.ma fogom elrakni a könyveket stb a táskába.és holnap tanulok..:)
2011. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!